Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY GRUNTOWE PUCHAR KARPIA 8.08.2010 BOCIANIE GNIAZDO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 14:54    Temat postu: ZAWODY GRUNTOWE PUCHAR KARPIA 8.08.2010 BOCIANIE GNIAZDO Odpowiedz z cytatem

Zaprzaszam wszystkich kolegów w wędkarzy do udziału w zawodach gruntowych o PUCHAR KARPIA na stawie Bocianie Gniazdo. Zbiórka na parkingu od strony pola o godzinie 6.00 .Zawody gruntowe trwają 8 godzin do klasyfikacji zalicza się wyłącznie karpie.
W sobotę o godzinie 16.00 zapraszam kolegów do pomocy przy przygotowaniu stanowisk , które będą rozmieszczone na całej powierzchni stawu./ nieodzowne wodery ,spodniobuty, narzedzia do cięcia trzciny/
W dniu rozgrywania zawodów staw będzie zamknięty do wędkowania od godziny 5.00 do 18.00
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Lip 30, 2010 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów !!!
Chciałem powiedzieć że to co dziś sie odbyło na zawodach naszego koła to jest kpina i lekceważenie członków tegoż koła , jak można tak sobie kpić z ludzi którzy planują przybycie na takie spotkanie i rywalizację. Porażką jest niestawienie sie organizatora nie mówiąc o samym nieprzekazaniu spraw organizacyjnych komuś innemu za co oberwało sie niesłusznie sędziom i chwała im za ich cierpliwość i wyrozumiałość . Pytam dlaczego wyszło nieporozumienie w sprawie godziny rozpoczęcia zawodów skoro opłacając kartę u szuwara dostajemy kartkę z terminami i godzinami a dodatkowo na forum tydzień prędzej zostaje wysłana informacja co do godziny zbiórki .To jest nieporozumienie i jakiś koszmar w którym takie zawody nie powinny się odbywać . Pozdrawiam i życzę wielu wspaniałych chwil nad wodą .
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol. Janosik,czy mógłbyś dokładnie sprecyzować co, jak i dlaczego? Pytam bo ja też kiedyś pisałem,że zawody w naszym kole to kpina i lekceważenie członków i chętnie bym się dowiedział co poszło nie tak.Może czas na zmiany??Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Niestety z powodu pewnych spraw osobistych nie mogłem uczestniczyć jako organizator na w/w zawodach.Jednakże wszystkie informacje dotyczące zawodów w kole są opisane na forum http://kolo65zabrze.phorum.pl/viewtopic.php?t=128 , co do godziny zbiórki oraz miejsca rozgrywania zawodów. niektóre zawody zostały przeniesione w trakcie sezonu lub czasowo zawieszone ze względu na sytuacje jakie zapanowały w tym roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek,juz pisałem ale się powtórzę.Informacje dot. zmiany terminów zawodów oraz zmiany organizacyjne powinny być nie w internecie,a u Szuwara czyli tam gdzie większość uczestników i chętnych przychodzi m.in. po informację.NIE WSZYSCY MAJĄ INTERNET i nie zawsze jest możliwość sprawdzenia czy jakieś zmiany zaszły czy też nie.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kol. Artek wiem ze wszystko jest napisane na naszej stronie w internecie są tam dane nawet osobiście przez Ciebie zapraszające na ostatnie zawody ,ale dlaczego jeżeli piszesz że zbiórka jest na 6.00 rano sędziowie przyjezdzają na 7.00 i twierdzą że tak zostali poinformowani, następnie czas trwania zawodów ,podajesz 8 godz. robią 5.Tak nie można przecież wiele osób tak jak ja planuje te wyjazdy niedzielne , układa sobie plan dnia w domu a nawet jeśli komuś zależy w pracy, jest to kpina i to straszna . Jak można nie przekazac komuś organizacji zawodów które sa przecież tylko towarzyskie.
Wszyscy byli niemiło zaskoczeni i wcale się nie dziwie że doszło do bardzo irytujących słownych przepychane między sędziami (nic nie winnymi moim zdaniem)a kolegami wędkarzami.Jednym słowem zostaliśmy ZLEKCEWAŻENI.Pozdrawiam.












j
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierwszy i nie ostatni raz.To,że się po spóźniali to się dowiedziałem z innego źródełka ale,że skrócili czas?? No fakt,kto będzie siedział 8 godz??
Chyba jednak dobrze zrobiłem,że przestałem uczestniczyć w tej farsie jaką są "nasze" zawody. Możemy tylko pozazdrościć innym kołom i spinningistom.
Może zamiast organizować Bóg wie ile zawodów zorganizujcie koledzy jedne,a porządne,gdzie będą dwie tury z posiłkiem między turami no i na porządnym łowisku:kanale Dwory czy też gliwickim.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arnold
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 35

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
Nie pierwszy i nie ostatni raz.To,że się po spóźniali to się dowiedziałem z innego źródełka ale,że skrócili czas?? No fakt,kto będzie siedział 8 godz??
Chyba jednak dobrze zrobiłem,że przestałem uczestniczyć w tej farsie jaką są "nasze" zawody. Możemy tylko pozazdrościć innym kołom i spinningistom.
Może zamiast organizować Bóg wie ile zawodów zorganizujcie koledzy jedne,a porządne,gdzie będą dwie tury z posiłkiem między turami no i na porządnym łowisku:kanale Dwory czy też gliwickim.
Pozdrawiam.



zgadzam sie w 100% sam przez to przestalem chodzic na zawody w kole bo wole sie wyspac niz ogladac to posmiewisko:|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farsa?Pośmiewisko? TYLKO TYLE POTRAFICIE Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz Artek,a co my możemy więcej? Możemy już tylko krytykować i "napominać" bo jak były prośby to człowieka nie słuchali.A poza tym Artek jak można inaczej nazwać to co było teraz? To nie jest farsa? Pisać ,że zawody będą od 6:00 i 8 godzin,a były od 7 i przez 5 godz. To nie jest Twoim zdaniem farsa??
To jest tak jak Janosik napisał :lekceważenie,kpina z wędkarzy i farsa,a z organizatorów pośmiewisko bo to co zrobili(ście) przebiło wszystko.FARSA,KPINA,POŚMIEWISKO to bardzo delikatne określenia tego ,co było.Posłuchaj ludzi co mówią to Ci uszy odpadną.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arnold
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 35

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARTEK_KO napisał:
Farsa?Pośmiewisko? TYLKO TYLE POTRAFICIE Exclamation Exclamation Exclamation


Artek nie bierz tego do siebie bo to nie twoja wina:)samemu nic nie zdzialasz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arnold ma rację.Sam nic nie zdziałasz choćbyś nie wiem jak chciał.Ale przy organizacji zawodów potrzebna jest współpraca i ten element zawiódł.Nie wiadomo czyja to była wina i co się stało to się nie odstanie.Macie lekcję na przyszłość.
Ja dalej będę podtrzymywał swoje zdanie,że lepiej jest zrobić zawody dwa,góra trzy razy ale porządne.To znaczy na porządnych łowiskach i z porządną oprawą.Mam na myśli jakiś posiłek,napoje.Wtedy i atmosfera będzie inna i zawody będą naprawdę zawodami bo to co organizuje nasze koło...hmm.
Pozdrawiam.
P.S.A jak będzie potrzebna pomoc to powiedziałem Ci już,że jestem chętny w miarę możliwości i wczesnego powiadomienia.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo Ty piszesz o porządnych zawodach,oczywiście można takie zorganizować ,ja nie widzę w tym problemu,kiedyś kol.Wieczorek zorganizował zawody na Odrze i co było tylko 10 zawodników,więc widzisz w czym problem,oczywiście z dojazdem,tak mi wtedy powiedziano Smile .Ale ja jeżdżę na Odrę często i widziałem jak z innych kół ,PRZYWOŻONO ZAWODNIKÓW AUTOBUSEM !!! ,jak się ich spytałem co i jak,to powiedzieli że wynajęli autobus ekstra na zawody i co Ty na to,i mieli również załatwiony katering,i zaznaczam były to zawody z koła, tylko nie pamiętam z jakiego Smile Więc jak widać idzie załatwić wszystko !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego mówię,nie zawody "co miesiąc" ale raz,dwa razy,a porządnie.A transport? Przecież w naszym kole jest kolega,który ma busiki.Kujtek,w tym wszystkim jest jeden problem:trzeba to zorganizować,nabiegać się i podzwonić.Dlatego najłatwiej jest napisać kartkę u Szuwara,na stronie i po kłopocie.
Dlatego powtórzę: nie 10 razy w roku,a dwa,trzy,a porządnie zorganizowane.Od tego są panowie od sportu w kole,żeby się postarali,a nie wszystko na odpier...l robić,bo tak najprościej,a później zdziwieni,że ludzie marudzą.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku roku jest zebranie, więc trzeba tam przyjść i złożyć propozycje!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group