Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody gruntowe Puchar Lata z dnia 4 .07. 10 odwołane
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 05:10    Temat postu: Zawody gruntowe Puchar Lata z dnia 4 .07. 10 odwołane Odpowiedz z cytatem

Zawody gruntowe Puchar Lata ze względu na wysoki poziom wody oraz gęstą roślinność wodną na stawie Słup zostają odwołane i przeniesione na termin pózniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Cze 30, 2010 05:10    Temat postu:

Powrót do góry
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !! muszę przyznać że to już przesada z przekładaniem zawodów , jak nie z powodu żałoby to z powodu roślinek {można je zorganizować gdzieś indziej).
Proszę bierzcie pod uwagę fakt ze ludzie planują czasem przybycie na zawody , a starsi bez dostępu do internetu są zaskoczeni gdy nie dochodzi do nich informacja o zmianach a wy narzekacie na małą ilość startujących .Powiem szczerze od wiosny miałem dylemat co do naszego koła i myśl czy się z niego wypisać i teraz już wiem tak należy zrobić jest inne w naszym mieście z własną Rybaczówką ,parkingiem ładną okolicą i co najważniejsze posiada dobre łowisko, a my zero czegokolwiek , i głupie kłótnie na każdych zawodach które są i tak ustawiane pod konkretne osoby.Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.Aloha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 04:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, plany co do realizacji zawodów pokrzyżowała powódz która właśnie nasze zbiorniki dotknęła najbardziej .Utalając terminaż zawodów nie można wszystkiego przewidzieć.Zawody miały sie odbyć na Słupie , niestety utrzymująca się cały czas wysoka woda uniemożliwia zorganizowanie tam zawodów gruntowych ,z powodu ograniczonej ilości stanowisk/ jeśli kolega tam był to sam stwierdzi że łowić się nie da, poza kilkoma stanowiskami od strony pola/ do tego utrzymująca się gęsta roślinnosć na całym stawie.Co do przeniesienia zawodów brałem opcję Bocianiego Gniazda, ale tam po powodzi brzegi są jeszcze bardzo grząskie , utrudniające dostę do wody.Pozostają Płyty , ale sami wiecie co się tam dzieje z rakiem, spławokowcy jeszcze sobie poradzą, ale gruntowcy mają problem...wał jako łowisko odpada.
Co do ustawiania zawodów pod konkretne osoby.... to już przesada....
i oszczerstwo.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tos kolego Janosik pojechał po bandzieAle muszę Ci przyznać rację.Ja już od dawna mówiłem,że z naszym kołem jest coś nie tak,a szczególnie jeśli idzie o zawody.Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema łapami
A co do ustawiania zawodów to cóż....Wydaje mi się,że takie coś nastąpiło na MK. Miały być organizowane na Kanale Dwory,jak nie wyszło to była propozycja ,żeby zrobić na Kanale Gliwickim ale tam trzeba by załatwiać i w końcu wyszło jak zwykle czyli płyty,gdzie największe szanse mają nasi szacowni zawodowcy o czym pisałem.Na Kanale Gliwickim szanse wszyscy mieli by wyrównane,a przez to większe szanse na wygraną.Przypuszczam ,że była duża presja,żeby odbyły się na płytach i stąd można sądzić,że były jakby "ustawione" pod konkretnych zawodników.I tu Artek kol.Janosik ma rację. Takie wody jak Płyty,Wojskowy nie nadają się na zawody i organizowanie ich to parodia zawodów ponieważ nie można mówić o równych szansach.Koło powinno w końcu zacząć organizowanie takich imprez na zbiornikach gdzie wszyscy będą mieli równe szanse.Mam na myśli kanał Gliwicki,Odrę czy też Kanał Dwory.
Róbcie tak dalej ,a w końcu nasze koło będzie w mniejszości w Zabrzu.Zostaną tylko "dziadki" którym wszystko jedno gdzie zapłacą.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, opinie proszę wyrażać w innym miejscu, nie w temacie "terminy zawodów". Zacznijcie tam dyskusję, na pewno kilka osób wyciągnie wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol.Rafru,opinia była na temat terminu zawodów i uważam,że jest jak najbardziej na temat.Nie można tak szastać terminami.Jak zauważył kol.Janosik nie wszyscy mają internet i nie wszyscy mogą się zapoznać ze zmianami,szczególnie starsi członkowie koła ,którzy chcieli startować.Uważam,że jest to lekceważenie tychże członków i ustawianie zawodów pod konkretne osoby jak zauważył kol.Janosik.
Dyskusja dotyczy terminu zawodów i jest we właściwym miejscu.Pozdrawiam p.Admin.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo z całym szacukiem do twojej osoby, ale piszesz bzdury i domysły wyssane z palca.Twoje oszczerstwa nie mają granic. Miara się przelała...
Nie będę dłużej tego tolerował....Pozdrawiam.
Co do przekładania zawodów, powód został opisany powyżej , na stawie jak również w sklepie u Szuwarka są wywieszone informacje o zmianie.Nie będę organizował zawodów na siłe tylko dlatego aby się odbyły bez względu na warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek,ale o co Ci chodzi? Napisałem,że parodią jest organizowanie zawodów na takich akwariach jak Wojskowy, a MK na płytach. I to wszystko.Poza tym popieram zdanie kol. Janosika,który ma rację.Więc jeżeli popieranie kogoś kto ma rację jest oszczerstwem to już Twoje zdanie.
I jaką tu jest bzdurą,że starsi członkowie nie mają neta? TO JEST PRAWDA!! Nie wszyscy mają dostęp do sieci.Ciekawe ile czasu temu było ogłoszenie u Szuwara,że nie ma zawodów? Od wczoraj? 2 dni temu? Ile?Kto miał czas się z tym zapoznać?
Pozdrawiam
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno Artek. Nie ma innych wód? Jest kanał,jest Słupsko, Pławniowice. Nie można tam tego zrobić? Troszkę chęci i można by było ale po co jak jest akwarium zwane wojskowym. Tam wszystko można. To jest kpina z nas,wędkarzy Artek,żeby zawody organizować w takich dziurach.To jest parodia i brak szacunku dla wędkarza.Pozdrawiam.
P.S. I nie obruszaj się jak ktoś ma razję.Ja wiem,że prawda boli ale czasem trzeba ją na klatę przyjąć.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrudRad
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 64
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo ale chyba nie po to mamy zbiorniki należące do Naszego Koła, żeby organizować zawody na wodach typu Słupsko czy Pławki... Tym bardziej, że nie są to zawody rangi MK... A tak poza tym to na Słupie szło by może zrobić z 15 stanowisk na chwilę obecną...więc po co komu takie zawody?...
_________________
Radek 1984, Zabrze - koło nr 65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Radek ale organizowania zawodów na akwarium typu wojskowy to już lekka przesada i kpina z wędkarza.Nasze koło może i ma,sory miało fajne wody ale wszystkie zostały zapierdzielone tym chwastem karpiem i teraz mamy g...o ,a nie wody.
Uważam,że skoro na zawodach obowiązują przepisy to powinno się ich przestrzegać,między innymi dotyczących odległości między zawodnikami.A u nas różnie z tym bywa,żeby nie powiedzieć,że w ogóle się tego nie przestrzega.
NIE MAMY WÓD NA ZAWODY! To są wody dobre przyjść połapać czy posiedzieć z dzieciakami bo złapać cokolwiek ciężko i tylko tyle.Zawody powinny się odbywać na zbiornikach czy wodach,gdzie każdy startujący miałby równe szanse,przynajmniej teoretycznie.U nas jest to niemożliwe.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 18:36    Temat postu: hmmm Odpowiedz z cytatem

Admin ? (tego się nie da czytać ...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 18:41    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
Tos kolego Janosik pojechał po bandzieAle muszę Ci przyznać rację.Ja już od dawna mówiłem,że z naszym kołem jest coś nie tak,a szczególnie jeśli idzie o zawody.Podpisuję się pod tym co napisałeś obiema łapami
A co do ustawiania zawodów to cóż....Wydaje mi się,że takie coś nastąpiło na MK. Miały być organizowane na Kanale Dwory,jak nie wyszło to była propozycja ,żeby zrobić na Kanale Gliwickim ale tam trzeba by załatwiać i w końcu wyszło jak zwykle czyli płyty,gdzie największe szanse mają nasi szacowni zawodowcy o czym pisałem.Na Kanale Gliwickim szanse wszyscy mieli by wyrównane,a przez to większe szanse na wygraną.Przypuszczam ,że była duża presja,żeby odbyły się na płytach i stąd można sądzić,że były jakby "ustawione" pod konkretnych zawodników.I tu Artek kol.Janosik ma rację. Takie wody jak Płyty,Wojskowy nie nadają się na zawody i organizowanie ich to parodia zawodów ponieważ nie można mówić o równych szansach.Koło powinno w końcu zacząć organizowanie takich imprez na zbiornikach gdzie wszyscy będą mieli równe szanse.Mam na myśli kanał Gliwicki,Odrę czy też Kanał Dwory.
Róbcie tak dalej ,a w końcu nasze koło będzie w mniejszości w Zabrzu.Zostaną tylko "dziadki" którym wszystko jedno gdzie zapłacą.
Pozdrawiam.


Co to za przypuszczenia maja być ??? nie no Przemo skąd to wytrzasnąłeś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są moje spostrzeżenia,Hipek Smile Uważam,że nasze koło nie potrafi organizować zawodów,a te które są organizowane są parodią zawodów,a nie zawodami.I takie ja mam zdanie na ten temat i zgadzać się nie musisz ani Ty ,ani nikt inny.
Faktem jest natomiast,że został poruszony temat "wrażliwy" i trzeba się wypowiedzieć. Moje zdanie poznałeś tak jak i Janosika.
Na forum niestety jest większość "zawodników" i polemika jest z góry skazana na porażkę ale ważne jest,że taki temat został poruszony.
Mam tylko jedno pytanie do Ciebie,Hipek: JAKA POWINNA BYĆ REGULAMINOWA ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY ZAWODNIKAMI PODCZAS ZAWODÓW? Odpowiedz proszę i powiedz,na których naszych zawodach było to przestrzegane? czekam na odpowiedź.Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 20:47    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
To są moje spostrzeżenia,Hipek Smile Uważam,że nasze koło nie potrafi organizować zawodów,a te które są organizowane są parodią zawodów,a nie zawodami.I takie ja mam zdanie na ten temat i zgadzać się nie musisz ani Ty ,ani nikt inny.
Faktem jest natomiast,że został poruszony temat "wrażliwy" i trzeba się wypowiedzieć. Moje zdanie poznałeś tak jak i Janosika.
Na forum niestety jest większość "zawodników" i polemika jest z góry skazana na porażkę ale ważne jest,że taki temat został poruszony.
Mam tylko jedno pytanie do Ciebie,Hipek: JAKA POWINNA BYĆ REGULAMINOWA ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY ZAWODNIKAMI PODCZAS ZAWODÓW? Odpowiedz proszę i powiedz,na których naszych zawodach było to przestrzegane? czekam na odpowiedź.Pozdrawiam.

więc masz rację polemika nic nie da ,,,

idziesz w zaparte. (dlaczego są parodią ? Ja np tak nie uważam i biorę w nich udział /możesz nie wierzyć ale dla przyjemności !)
Co do odległości między zawodnikami ? nie ma czegoś takiego !!! ewentualnie może chodzi ci o wielkość / długość stanowiska ??? logiczne ,ze na takich stawach nie da sie zrobić większych stanowisk .
Dla czego uważasz ,że nasze koło nie potrafi organizować zawodów ?mam porównanie do innych ,nie raz dużych imprez i uwierz nic więcej niż wykonuje się u nas na zawodach nie jest potrzebne ? Czego oczekujesz ? festynu ? kiełbasy ? piwka ? bo nie rozumiem ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 04, 2010 20:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group