Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Exodus do Legnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 20:28    Temat postu: Exodus do Legnicy Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie ,koleżanki i koledzy? Nie uważacie,że to kpina i paranoja podpisanie porozumienia z tym okręgiem? Legnica ma porozumienie z Opolem i z Częstochową,opłatę niższą od naszej i coraz więcej ludzi ucieka nie tylko z naszego koła ale całego okręgu.Będą straty nie tylko u Nas ale i w Opolu,bo pieniążki zamiast zostać u nas pójdą do Legnicy ,a i tak wszyscy którzy tam opłacili będą łowić u nas.Ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie,koledzy.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 02, 2010 20:28    Temat postu:

Powrót do góry
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pzw.org.pl/katowice/wiadomosci/26884/64/komunikat_zarzad_okregu_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nic nie znaczy,Rafru.To tylko gadanie i pierdzenie w stołek przez działaczy okręgu.Narobili takiego bajzlu i teraz nie wiedzą jak z tego wybrnąć.Ktoś za to powinien beknąć i to zdrowo.Podpisać takie porozumienie,gdzie od roku trąbili,że będą się przyglądać co i jak.Przecież to musiał być idiota ten co to podpisał bo mądry to on na pewno nie jest.Trzeba cos z tym zrobić,wyciągnąć konsekwencje.Nie można tego tak zostawić!!!
I jeszcze coś,Rafał.Zauważ jaką datę ma ta informacja.Komunikat jest z 04 lutego 2010 roku,a do dziś dnia nic w tej sprawie nie ruszyło,a mamy 03 marca i nic nie wskazuje na to,żeby coś poszło dalej.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co tu piszesz ,to widać że łowisz tylko w naszym okręgu,moim zdaniem porozumienia są potrzebne, aby połowić na innych wodach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą ale na rozsądnych warunkach.Twoim zdaniem sprawiedliwe jest,że połowa z naszego choćby koła opłaci kartę w Legnicy,a będzie łowić u nas? To jest w porządku?Że zasilą kasę innego okręgu na którym nigdy nawet nogi nie postawili a u nas będą narzekać,że ryby nie ma?Niech są porozumienia ale nie takie.Legnica ma podpisane z nami i min. z Opolem i Częstochową i dlatego dużo ludzi tam płaci,żeby obejść składki nasze i opolskie.Ja wiem,że jest to chory system i wymaga naprawy i reformy ale póki mamy jaki mamy to trzeba pilnować żeby wszystko było w porządeczku,a to co zrobili z okręgiem legnickim,a wcześniej łódzkim to w porządku nie jest.
Jeszcze co do porozumień to jestem zdania że albo wszyscy albo wcale i wtedy będzie sprawiedliwie i nie będzie paradoksów jakie mamy teraz.Wszyscy albo nikt!
Ponadto porozumienia są zawierane po to aby,np. w czasie urlopu nie szukać i nie płacić tylko żeby można było sobie spokojnie wejść na wodę i łowić.Ciekawe jakby 90% członków koła poszło opłacić do Legnicy bo taniej i więcej ,a u nas została by garstka czy byłbyś zadowolony,jakby za Twoje pieniądze wyławiali ryby,a okręg (tutaj Legnica)miałby full kasy,a wędkarzy garstkę?U nas by nie było kasy na zarybienia bo wszystko by poszło na Legnicę .Cieszyło by Cię to?Nie sądzę. reasumując jest to chore porozumienie ,które jak najszybciej trzeba zerwać!
Dodam jeszcze ,że większość z tych co poszli nie przeniosło swojej kartoteki,a taki obowiązek istnieje.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Cię rozumie ,ale jeżeli Legnica umie podpisać takie porozumienia to co jest nie tak z naszym okręgiem,bo chyba jest logiczne że jakby nasz okręg miał takie porozumienia to by nikt nie jechał do Legnicy płacić ,bo jak to wygląda 50 Częstochowa,50 Bielsko,110 Opole i nasza składka 194,noto chyba jakaś przesada:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu się z Tobą ja zgodzę Smile Właśnie z naszym okręgiem jest coś nie tak skoro nikt "normalny" nie chce z nami podpisać porozumienia.Jak pisałem w innym temacie,nasz okręg ma 45000 członków i tylko 2500 ha wód.Nasz okręg powinien być wędkarskim eldorado i to nas powinni prosić o porozumienia,a nie my innych.Wina jest prawdopodobnie w zarządzie,który przydało by się wymienić i to jak najszybciej póki nie jest za późno.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby tylko było tak łatwo, to na pewno bym był pierwszy do tych zmian.A co do tego eldorado to masz rację,a tu z roku na rok coraz mniej ryby,nie mówiąc o tz. łowisku specjalnym na którym powinieneś zawsze coś złowić bo wykupujesz za każdym łowieniem licencję, a jak się okazuje to tylko woda już tam płynie i parę leszczyków Smile Oczywiście piszę o Czarnej Przemszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście takie "specjalne" łowiska mnie nie kręcą.Płacić za nie wiadomo co to nie dla mnie.Ja wolę jeziorka takie bardziej "dzikie".mam jedno gdzie śmigam co roku i łapię ładne liny.Prawie zawsze przywiozę do domku 2-3 szt. takie pod 40 cm ,a czasem większe.Jeziorko jeszcze nie związkowe i chyba nie będzie(mam nadzieję).Miejscowi łowią na leszczynę.Raz byłem świadkiem jak taki "jeden" przylazł z leszczyną,żyłka 40-stka, ukłonił się,zarzucił i łowił.Połowił pół godz. i miał 3 liniska takie pod 50.Ukłonił się ,życzył połamania i poszedł,a mi został rozdziawiony dziób Very Happy Very Happy
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 05, 2010 18:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group