Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY WĘDKARSKIE 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Panowie tak jak myślałem DUPA<" z oficjalnych jak i nie oficjalnych , jak nazywają te forum nasi włodarze ">, Informacji o zawodach , bo trza sie samemu wybrac i dowiedzieć na miejscu że nici , lub się rozczarować i pobyć na zawodach w towarzystwie "fachowców" , nawet na oficjalnej stronie nie ma wzmianki czy się odbędą choć wiele osób sie pyta . Ja sie pytam po co ta oficjalna strona gdzie w zakładce Aktualności nic nowego nie ma, a powinno . Trzeba troche pomyśleć o osobach których przez cały rok jedynym środkiem transportu jest np; Rower i nie mają Internetu, a jazda w Niedziele rano z pełnym ekwipunkiem na zwiady jest raczej nie polecana przy tej Aurze . Pozdrawiam !
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 00:29    Temat postu:

Powrót do góry
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo kolego jakby to były zawody karpiowe albo maraton karpiowy to byś wiedział z wyprzedzeniem co najmniej tygodnia, a że jesteś "zwykłym" wędkarzem i nie należysz do "elyty" to martw się sam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marqs_2005
narybek
narybek


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no to trzeba sie jutro zjawic bez sprzetu i wygarnąć władzy. i zapytać za co my płacimy i od czego jest zarząd!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie zawody się odbędą,takie mam wiadomości, bo pan Czesław niema dostępu do komputera i trzeba przyjechać rano ,dowiedzieć się czy zawody się odbędą,ale znając życie na pewno się odbędą bo jeżeli ktoś rano przyjedzie z zanętą i robakami to chyba ich do domu na obiad nie zawieźe. Niech to piorun strzeli Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trzeba załatwić mu telefon z dostępem do internetu. Smile
Czesiu, nie gniewaj się ale mamy rok 2013.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujtek62 napisał:
Panowie zawody się odbędą,takie mam wiadomości, bo pan Czesław niema dostępu do komputera i trzeba przyjechać rano ,dowiedzieć się czy zawody się odbędą,ale znając życie na pewno się odbędą bo jeżeli ktoś rano przyjedzie z zanętą i robakami to chyba ich do domu na obiad nie zawieźe. Niech to piorun strzeli Sad


Chyba sobie jaja robisz? Nie ma dostępu do komputera? A telefonu też nie ma? Nie może zadzwonić do kogoś kto ma "dostęp" czy do telefonu też nie ma dostępu? Co to za ludzie? Nie dość, że kpina z wędkarzy to jeszcze bezczelność! Nie ma dostępu do komputera. Zaraz się poleje ze śmiechu Very Happy Very Happy
Rafał, WRÓĆ!!!!
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był Artur ,było dobrze ale niestety niektórym jak zwykle coś nie pasowało,bo nagrody nie takie,woleli by talony a to coś tam coś tam.To teraz mamy bardzo dobrze Smile nagrody do 6 miejsca bo na więcej nie ma,ale że podwyższone za pierwsze i inne miejsca to nic takiego,poco się rozmieniać. Normalnie kpiny z wędkarzy. Przemo ale to jest prawda że Czesław niema dostępu do neta Smile, a że do Artura do sklepu przychodzi to mało ważne, jak by chciał to by przez niego poinformował wędkarzy o sprawach sportowych, no ale widać że jak się nie chce to nic nie pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja właśnie o tym Kujtek! Jest Artur, jest "prezes", są i inni członkowie zarządu, którzy MAJĄ INTERNET. czy to takie trudne przekazać przez zaufana osobę, np. "prezesa" czy Artura, ze zawody będą odwołane? Czy to trudno wywiesić informację w Sumiku czy u Artura, a resztę już ludzie pocztą "pantoflową" załatwią?
Wystarczy chcieć ale dla niektórych to trudne.
Najważniejsze, że przy "korycie" się jest.
P.S. cały czas spoglądam czy może jakieś info na "oficjalnej" się pojawi. Po co w ogóle została założona ta strona jak tam nic nie ma??
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diesel
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 127

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie moim zdaniem skoro coś nie jest oficialnie odwołane to jest aktualne.(raczej logiczne).nie wiem o co wy zaś sapiecie:)(a jezeli tego nie bedzie to wtedy można sie wk...ać)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Ty wychodzisz na dwór, diesel? Czy Ty widzisz co jest za oknem? Czy Twoim zdaniem są możliwe zawody gdzie jest prawie 0,5 m śniegu, temperatura na minusie i zamarznięta woda? Jeśli tak uważasz to zdecydowanie powinieneś kandydować do zarządu.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.To przykre co się dzieje w naszym kole, wiele razy sygnalizowałem Cześkowi aby zawody przełożył, ale jak widac bez skutku. Od 3 tygodni było wiadomo że zima się przeciąga, więc ta sytuacja była do przewidzenia. Było dość czasu aby o tym poinformować zainteresowanych wędkarzy.Robienie zawodów na siłę w takich warunkach nic dobrego nam nie przyniesie oprócz kataru i przeziębienia, a odwołanie zawodów kiedy się juz tam zjawimy to brak szacunku dla nas. Rozumiem łowienie w zimie pod lodem , tam nie ma wyboru jak chcemy to łowimy i ryby też biorą, ale machanie tyczka lub batem w zimowych warunkach to juz nie to samo. Poza tym warunki na płytach są niebezpieczne czego doświadczył jeden z wędkarzy ześlizgująć sie do pasa do lodowatej wody. Nie wspominając już o znikomych braniach. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w zawodach, ale to są zawody czysto towarzyskie nie jakieś mistrzostwo świata które musi sie na siłe odbyć, mam tylko nadziejęż e następnym razem organizatorzy wezmą pod uwagę że nic na siłę...Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA ORGANIZATORA I NAS ZAWODNIKÓW.
_________________
I LIGA PZW KATOWICE
CENTRUM WĘDKARSTWA KOWART-FISHING
ZABRZE - ZABORZE
Najniższe ceny, najwyższe rabaty dla wedkarzy z pasją...promocje, wyprzedaże.
www.kowart-fishing.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek, jak będziesz jutro na tych zawodach to zrób jakieś foty i wrzuć na forum.
Ja już raz "kapałem" się na płytach w zimę i nie mam zamiaru tego "wyczynu" powtarzać.
Chociaż jest mała nadzieja, że jednak przełożą tą imprezę na inny termin.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diesel pisze prawdę, jeżeli nic nie jest oficjalnie odwołane to znaczy, że zawody na dzień dzisiejszy się odbędą.
Artek, racja, nic na siłę. Czesiu na pewno wyciągnie wnioski, obojętnie czy zawody będą czy je jutro odwoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 17:21    Temat postu: Re: odra Odpowiedz z cytatem

hipek napisał:
rafru - na Odrę jedziemy bo Mistrzostwa Okręgu są na Odrze właśnie - więc niech mistrzem koła będzie ten który tam dobrze łowi i będzie nas godnie reprezentował w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Oczywiście można te zawody robić na lokalnym podwórzu - nic nie stoi na przeszkodzie.


No i cholerka muszę zdanie zmienić i przyznać rację Hipkowi (brrr)
Rozmawiałem dziś z paroma ludzikami i mi wytłumaczyli dlaczego MK są na Odrze. Chodzi o to aby wygrał najlepszy i godnie nas reprezentował na Mistrzostwach Okręgu bo wygrany w MK jedzie na MO. Ja nie wyobrażam sobie jakbym ja wygrał jakimś trafem MK i musiał reprezentować koło w MO.Nie wyobrażam sobie także innych amatorów na Mistrzostwach Okręgu. Także panowie "zawodowcy" zwracam szacun. Mieliście rację.
Tylko dlaczego nikt mi wcześniej tego nie przełożył z polskiego na nasz???
Pozdro.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A były w końcu te zawody???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 21:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group