Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MK 2010-dyskusja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety,Hipek.Prawda zawsze bolała i będzie boleć.
W dalszym ciągu będę się upierał na tym ,żeby na czas zawodów wprowadzić wymiar.Pokażcie co umiecie.
Poza tym łowić lubię i nie zrezygnuję z tego. Ja tylko głośno wyrażam swoje zdanie na temat,o którym każdy mówi głośno jak nikt nie słyszy.Uważam,że nasze zawody to parodia zawodów i zdania nie zmienię. Poza kilkoma osobami,które przyjeżdżają rzeczywiście się spotkać i pogadać to większość d**ę se da ogolić,żeby tylko wygrać i mieć w domu blachę no i cenne punkciki.
Poza tym po to jest forum,żeby powiedzieć co się myśli,z tą tylko różnicą,że jak kogoś spotkam ,np. u Szuwara to mówię to samo.Natomiast niektórzy z Was tutaj obecnych co innego mówicie w "realu", a co innego na forum. I to jest dla mnie śmieszne i dziwne zarazem.Ale wiadomo,że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Pozdrawiam.
P.S. Z tobą też jak rozmawiałem miałeś zupełnie inne zdanie na niektóre rzeczy niż to,co piszesz tutaj i teraz.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 15, 2010 08:03    Temat postu:

Powrót do góry
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:25    Temat postu: ;p Odpowiedz z cytatem

nie pamiętam sytuacji abym miał inne zdanie (jeśli tak napisz mi w jakim temacie ?)
jestem konsekwentny - i wale prosto z mostu ...
poza tym gubię się już powoli w tym o co Ci chodzi w tgej dyskusji bo zmierza ona tylko w stronę obrażania anie wnoszenia czegoś nowego. Chodzi o podział na amatorów i zawodowców ? bo jeśli tak to jak go odróżnić ? po wartości sprzętu , wiedzy ? zaangażowania ? bo nie rozumiem ? wytłumacz mi proszę.Po to chyba Artek zrobił zawody typu federek itd...


EDIT : dobra- ja nie będę dalej brał udział w tej dyskusji bo nie mam zamiaru obrażać innych i tego czytać ... to ma być forum koła/rybek itd a nie o to kto jaki jest.

poza tym rozmowa nie na temat i nie do działu w jakim się znajduje - ADMIN do roboty !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozik
narybek
narybek


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Cie na zawodach łowi się tego co jest najwięcej:)
i atmosfera moim zdaniem jest ok:0
a chcesz połowić duże ryby w tak krótkim czasie idź sobie na staw komercyjny daj parę złotych i nie marudź tutaj nam że łowimy płotki których jest najwięcej albo po prostu masz żal ze nie umiesz wygrać?
_________________
Jakub Kozicki Team Sumik Zabrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to,kiedy rozmawialiśmy właśnie na temat rozdzielenia "zawodowców" od "zwykłych" na zawodach spławikowych. Przyznałeś wtedy,że rzeczywiście,zwykli niedzielni moczykije nie mają szans z Wami i nie chodzi tu tylko o sprzęt,zanęty ale o wiele innych czynników.
Wprowadzenie wymiaru każdej ryby w jakiś sposób dałoby szanse wszystkim,a to,że nie potraficie łowić dużej ryby to racje przyznał mi sam Cypex,mówiąc,że jak będzie wymiar to 90% zawodników zejdzie o kiju.
Druga sprawa,to Wy idźcie sobie łowić feederkiem,a nam zostawcie spławik.Dlaczego wszystkie zawody spławikowe robi się pod zawodników? Wystarczyła by jedna zmiana: wymiar każdej ryby i zawody byłyby inne,sprawiedliwe.Nie mówię ,że na każdych ale przynajmniej ,np.Puchar Prezesa.Nie można by było? O to mi chodzi,Hipek. O nic więcej. Żeby każdy miał szanse wygrać.I ŻEBY TE SZANSE BYŁY RÓWNE. Łowiąc ryby wymiarowe te szanse właśnie by się wyrównały,bo jak to ujął kol. Cypex: większość z Was zeszłaby o kiju.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację,Kozik. Nie potrafię łowić palczaków na czas.Ja nastawiam się na większą rybę i ją staram się łowić. Palczaki mnie nie interesują i NIE POTRAFIĘ łowić 3 cm płotek na czas,jak Wy to robicie.I nie będę wrzucał garści joka,żeby wyciągnąć jedną 2 cm płoteczkę. NIE JA.
To WY pokażcie,że można złowić dużą rybę.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozik
narybek
narybek


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na zawodach chodzi o to żeby zejść o kiju czy połowić sobie ?
nawet jeśli jest to drobna rybka...
_________________
Jakub Kozicki Team Sumik Zabrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę,że nie wiesz o co mi chodzi. Poczytaj wcześniej. Chodzi mi o to,żeby "rozdzielić" zawodników od "zwykłych" wędkarzy albo przynajmniej wyrównać szanse poprzez wprowadzenie wymiaru na każdą rybę.I nie musi to być na każdych zawodach ale przynajmniej na jednych.Raz w roku. Reszte se weźcie.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozik
narybek
narybek


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wprowadzając wymiar jeszcze bardziej ukrócisz wasze szanse na zwycięstwo...
_________________
Jakub Kozicki Team Sumik Zabrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu byś się zdziwił Very Happy Very Happy Łowić większe sztuki to nie to samo co 3 cm płoteczki.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cypex
narybek
narybek


Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: bytom

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynasz mnie wk.....ć przemo -gdzie ja napisałem że nie potrafimy łowić dużych ryb ? Weż sobie przyjedz na Rogi lub Dwory i pooglądaj sobie jak wyglądają zawody zamiast pisać brednie. Przyjedz jutro na MK i pokaż jak się łowi grube ryby. I dam ci dobrą radę-przestań już obrażać wszystkich na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"A jeśli chodzi o wymiar 15cm -to 90% zawodników będzie miało wynik zerowy-więc zastanów się o czym piszesz.(dlatego zaproponowałem pokera)"To Twoje słowa,Cypex. I z tego wnioskuję,że nie potraficie łowić dużych ryb.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cypex
narybek
narybek


Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: bytom

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDZĘ ŻE MUSZĘ SPECJALNIE DLE CIEBIE PISAĆ DUŻYMI LITERAMI-90% ZAWODNIKÓW TAKICH JAK TY ZEJDZIE NA ZERO JAK ZROBISZ WYMIAR DLA OKONIA I PŁOTKI - A GDZIE TU MOWA O TYM ŻE NIE POTRAFIMY ŁOWIĆ DUŻYCH RYB? JUŻ K...A JAŚNIEJ NIE MOGE CI NAPISAĆ I NIE ZAMIERZAM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 22:10    Temat postu: admin Odpowiedz z cytatem

admin - halo-ooo !
sprawdza ktoś to forum ?
bla bla bla
nic na temat !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz o sobie,Cypex.Miałem przyjemność łowić koło ciebie na zawodach dwa razy i dwa razy byłeś za mną bo to właśnie ja łowiłem płotki ponad 20 cm, Ty natomiast 3 cm. I dlatego śmiem twierdzić,że zawsze nastawiasz się na małą rybę bo większej po prostu nie potrafisz złowić ot i cała filozofia. Co więcej,to "zwykli" mają w siatach jakąś większą sztukę albo kilka,Wy,zawodnicy prawie zawsze drobnicę. Ale jak napisałem wcześniej,że prawda boli.Uderz w stół.... A to jak napisałem,że nie potrafisz łowić większych ryb i jest dla Ciebie obrazą to znaczy jest prawdą. Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cypex
narybek
narybek


Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 21
Skąd: bytom

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie jak pisałeś te brednie odbywały się mistrzostwa koła ,więc dlaczego cię nie było jak jesteś takim dobrym wędkarzem ?A swoją drogą w mojej siatce pływały takie ryby jak karpie,jazie i leszcze -więc weż się ode mnie odpie......i nie powtarzaj się bo nie mogę już tego czytać .Z wędkarskim pozdrowieniem-mistrz koła 2010.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group