Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do p. prezesa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diesel, piłeś coś? Co Ty bredzisz? Na jakim zachodzie? W Niemczech są wody gdzie jest CAŁKOWITY zakaz wypuszczania ryb, które osiągnęły wymiar ochronny, a na niektórych zbiornikach jest ZAKAZ wypuszczania do wody złowionych karpi pod groźbą kary 5000 euro. Ponadto jest też zakaz fotografowania ŻYWYCH ryb w tym też karpi. Za to też jest kara do 5000 euro.
Są tez kraje takie jak Australia gdzie obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WYPUSZCZANIA TEGO GATUNKU RYBY DO WODY pod groźbą kary nawet więzienia!!!
Cytat z innego forum: " Prawie w całych Niemczech , na większości jezior jest zakaz wypuszczania ryb ,
I takich przykładów mądrych krajów można by mnożyć i mnożyć. Tylko w Polsce jest "kult" tej świni zwanej rybą bo z tego jest kasa. Zarabiają firmy na ludzikach zwanych karpiarzami. Oni kupią wszystko byle się "pokazać" przed kumplem i interes się kręci. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota.

Karp, czyli polski wigilijny przysmak, nikomu nie kojarzy się tutaj ze świątecznym menu, raczej z na wozem dla roślin sprzedawanym pod nazwą "Charlie Carp". Karpie zostały sprowadzone do Australii ale zaczęły się nadmiernie rozmnażać zanieczyszczając tutejsze jeziora. Zwalcza się je jak chwasty, odławia i przerabia na nawóz.

Karp był, jest i będzie obcym gatunkiem i nie powinien pływać w naszych wodach. W ŻADNEJ!!!
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 14, 2013 20:22    Temat postu:

Powrót do góry
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego diesel opisałem co widziałem i co mi się przydarzyło. Na dodatek myślisz że tylko ty i twoje teorie są słuszne a inni w ogóle nie mają racji a ja podam ci konkretny przykład ; karaś srebrzysty przybysz ze wschodu powszechny w naszych wodach krzyżujący się z naszymi karasiami linami płotkami a gatunek który po takich krzyżówkach powstaje to karaś srebrzysty i nic innego . Kiedyś występował tylko w formie żeńskiej a w tej chwili są już i męskie i żeńskie osobniki . O naszych złotych rybkach pozostało tylko wspomnienie . I gdyby kolega Przemo trzydzieści lat temu napisał że z tą rybką trzeba ostrożnie bo może nam wyprzeć nasze gatunki to też pewnie byś pisał to co teraz piszesz że my jesteśmy BE a ty to wielki etyk znawca i łowca i my nie mamy pojęcia co jest dobre dla naszych wód.
W sprawie czepiania się baby ; jak się nie ma argumentów to się pisze właśnie tak jak ty . Pomyśl że czasami kobiety na to forum także zaglądają
nara
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie to ująłeś, Gerwazy.
Ja jednak nadal czekam na "głos" naszego prezesa. Interesują mnie jego plany na przyszłość co do naszego koła i naszych wód. Co zamierza jeszcze zabrać i co zamierza dać w zamian lub czego nie da. CZEKAM.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario
narybek
narybek


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BOKWIA napisał:
Jak widać szanowny p. Prezes juz zaczyna wywiązywać się ze swojego wyborczego programu, gdzie to właśnie za priorytet miał być kontakt z członkami koła. Laughing Znowu kiełbasa wyborcza ...

WITAM SERDECZNIE SZANOWNY PAN PREZES JEST OTWARTY NA DYSKUSJE I PROBLEMY ZWIĄZANE Z NASZYM KOŁEM A WY PÓKI CO TO TYLKO NARZEKACIE A MY NOWY ZARZĄD PRACUJEMY WOJSKOWY JEST JUŻ ODMULONY ZA 2 TYGODNIE RUSZAMY Z WERĄ ZAPRASZAM DO POMOCY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A witam szanownego pana prezesa. A jakie to pan prezes ma jeszcze plany co do naszego koła i naszych wód poza odmuleniem Wery?
Widziałem na oficjalnej stronie bardzo ciekawe zajęcia wiązania much. Czy inne też są w planach, a jeżeli tak to jakie?
Czy ma prezes jakieś plany co do Płyt? Chodzi mi o przywrócenie chociaż w części rybostanu jaki był przed przejęciem wody przez związek i nie chodzi mi tu o tanie mięcho jakim jest karp ale o lina, "naszego" karasia, może leszcza.
Co do pomocy przy Werze jeżeli prace będą prowadzone w weekend to proszę o termin to chętnie służę pomocą.
Będę wdzięczny za odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diesel
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 127

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie prawda jest niestety taka czym by zarybli to i taki złapiecie i zjecie.Proste:))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś prezesem? Ciebie pytałem? NIE! Po co wtrącasz swoje 5 groszy i znowu siejesz ferment?
A tak na marginesie rybka jest po to aby ją złapać i jak ktoś ma ochotę może zjeść. Tak było, jest i będzie i jak Ci się to nie podoba to nie płać i idź sobie na łowiska no kill.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario
narybek
narybek


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:02    Temat postu: Re: Do p. prezesa Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
Może szanowny PAN prezes zabrałby czasem głos w dyskusjach? Rozumiem, ze nie jest to oficjalna strona koła i nie ma tu samych karpiarzy ale stanowisko do czegoś zobowiązuje. W końcu jest tutaj zarejestrowanych 140 userów, a to prawie 10% członków naszego koła. Z tego co zauważyłem to PAN prezes jest bardzo aktywny na "swoim" forum wśród "swoich" (czyt. łowców świń). Czyżby towarzystwo PANU nie odpowiadało??? A może wszyscy mamy się "przekwalifikować" i zacząć łowić jedynie słuszną metodą jaką PAN preferuje??
Pozdrawiam.

WITAM CIĘ KOLEGO NIGDZIE NIE JESTEM AKTYWNY I NIE SIEJ FERMENTU ZAPRASZAM CIĘ DO PRACY NA STAWACH BO WIDZĘ ŻE JESTEŚ BARDZO AKTYWNY. Z TYMI ŚWINIAMI TO PRZEGIOŁEŚ .CHCĘ ŻEBYŚ JEDNO ZAPAMIĘTAŁ DO KOŃCA ŻYCIA- KAŻDY CZŁONEK NASZEGO KOŁA JEST TAK SAMO WAŻNY, I NIKT NIE MUSI SIĘ PRZEKWALIFIKOWYWAĆ TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO.PAN PREZES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uszanowanie dla p. prezesa, długo czekaliśmy na odpowiedz.Mam nadzieję że będziemy mieli możliwość częstszych spotkań tu na forum. Kawał odwalonej roboty Very Happy z tym odmulaniem i dziękujemy Laughing Ale na przyszłość proszę nas informować wcześniej o pracach, abyśmy tez mogli się w nie zaangażować.
Z poważaniem..
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario
narybek
narybek


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Przemo"]A witam szanownego pana prezesa. A jakie to pan prezes ma jeszcze plany co do naszego koła i naszych wód poza odmuleniem Wery?
Widziałem na oficjalnej stronie bardzo ciekawe zajęcia wiązania much. Czy inne też są w planach, a jeżeli tak to jakie?
Czy ma prezes jakieś plany co do Płyt? Chodzi mi o przywrócenie chociaż w części rybostanu jaki był przed przejęciem wody przez związek i nie chodzi mi tu o tanie mięcho jakim jest karp ale o lina, "naszego" karasia, może leszcza.
Co do pomocy przy Werze jeżeli prace będą prowadzone w weekend to proszę o termin to chętnie służę pomocą.
Będę wdzięczny za odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania.[/quote
ODMULILIŚMY WOJSKOWY ZROBIMY I WERĘ A PÓŻNIEJ DZIAŁAMY DALEJ TEGO CZEGO NIE DAŁO SIĘ ZROBIĆ PRZEZ 30 LAT I DAMY RADĘ].NA PŁYTACH CHCEMY ODTWORZYĆ GROBLĘ ŁĄCZĄCĄ DWA BRZEGI OD PARKINGU ŻEBY WĘDARZE MIELI DOSTĘP. CO DO RYB TO NIE BARDZO ROZUMIEM JEŚLI RYBOSTAN SIĘ ZMNIEJSZYŁ TO PRZEZ WĘDKARZY A LESZCZ BYŁ WPUSZCZONY I CO Z TEGO SZYBKO GO PRZETRZEPALI,LINA BARDZO CIĘŻKO KUPIĆ ALE PRÓBUJEMY A KARASIA JEST WPUSZCZONE BARDZO DUŻO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziękuje p. prezesowi za odpowiedź. W końcu Smile Miło, ze w końcu pan odpisał. Moze czasami trzeba walnąć z grubej rury, żeby ktoś coś zauważył.
Będę wdzięczny jeśli otrzymam odpowiedzi na zadane pytania. Jakie są pana plany w "naszym" kole? Co zamierza pan zmienić, co poprawić??
Co do świń niestety ale takie zdanie wyrobiłem sobie będą na łowiskach i widząc co "elita" wędkarska wyprawia nad wodą.
Co do prac społecznych to bardzo chętnie. Jeśli jest możliwość zmienić coś na lepsze służę pomocą.
Kiedyś starałem się o członkostwo w SSR ale "kolesiostwo" wygrało i "zmarnowałem" 2 lata życia ale przy pracach porządkowych w miarę możliwości zdrowotnych chętnie pomogę.Czekam na informację o terminach.

Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mario
narybek
narybek


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Przemo"]Kujtek, jak Ty sobie wyobrażasz "prezesa" bez telefonu? Przecież to jest logiczne ,że "prezes" telefon musi mieć, a że to "prezes" to nie może się pokazywać z byle czym i bez smartfonu się nie obejdzie. W końcu po to zlikwidowali nagrody do 15 miejsca, żeby było na porządny telefon.[/quote
CHŁOPIE JA PRZEJĄŁEM TELEFON UŻYWANY PO KOMENDANCIE SSR .WIDZĘ PRZEMO ŻE NIENAWIDZISZ MNIE.CHĘTNIE CIĘ POZNAM I SPOJRZĘ CI W OCZY.JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM ŻEBY TAKIE GŁUPOTY WYPISYWAĆ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro przejąłeś tel. po komendancie SSR to po co była ta uchwała? Potem są niedomówienia i pomówienia.
Żadnych informacji co i jak, dlaczego więc różne domysły można snuć, prawda?
A czy Cie nienawidzę? Dużo powiedziane. Po prostu "nie trawię" łowców świń czy jak wolisz "elyty" wędkarskiej "karpiarzy".Wyzej sraja niż dupy mają(co poniektórzy).
Nie dałeś się kol. poznać z żadnej strony, nie odpisywałeś na posty więc najprościej było sprowokować kogoś do wypowiedzi.

A tak nawiasem to proszę przeczytać mój następny post, ten gdzie wkleiłem uchwałę i wypowiadam się na temat telefonu i dlaczego się wypowiadam.


Co do poznania to nie powinno być problemu. Dajcie panie terminy kiedy będą jakieś prace na naszych stawach to przyjdę i mnie panie prezesie poznacie i ocenicie z "żywca".
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontek76
narybek
narybek


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i proszę prezes się odezwał i każdy z pieniaczy w dupę włazi hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 04:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontek przeczytaj swoje wpisy i wtedy zobacz kto w dupę włazi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 16, 2013 04:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group