Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody spławikowe i gruntowe 2011 Koło 65
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SORRY - PISAŁEM -Smile
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Maj 07, 2011 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Koledzy czytajcie dobrze informacje dotyczące zawodów , a nie piszcie domysłów.Zawody gruntowe trwają 5 godzin, natomiasta Lato Puchar Karpia 8 godzin.
_________________
I LIGA PZW KATOWICE
CENTRUM WĘDKARSTWA KOWART-FISHING
ZABRZE - ZABORZE
Najniższe ceny, najwyższe rabaty dla wedkarzy z pasją...promocje, wyprzedaże.
www.kowart-fishing.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janosik- nie ma jopy, opinii nie wydaje sie na podstawie plotek, domysłów.
Bercik- Karol pokazał Ci listę i zaznaczył "zawody na Bocianim 8 godz" - opowiadał mi to 05.05.2011 na Zarządzie.
Panowie, nakręcacie się sami, temat dotyczy terminów zawodów, odpowiedź dotycząca czasu trwania zawodów padła, wracamy do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ARTEK_KO napisał:
Witam.Koledzy czytajcie dobrze informacje dotyczące zawodów , a nie piszcie domysłów.Zawody gruntowe trwają 5 godzin, natomiasta Lato Puchar Karpia 8 godzin.


jak się co chwilę edytuje posty to jak można nie mieć domysłów?? jeszcze kilka dni temu nie było podanych godzin,a teraz piszesz,żeby "czytać dobrze". Trzeba było podać czas trwania na samym początku to i dyskusji by nie było,a Ty w miarę jak się rozwija dyskusja to zmieniasz i edytujesz posty i dziwisz sie,że ludzie nie czytają. Mają wracać co chwila do "starych" postów bo może znowu jakaś zmiana bedzie? Jak się dopisuje nowe rzeczy to na bieżąco kol. Artek, a nie edytuje stare posty.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracamy do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie,że wracamy Boss Smile zresztą wszystko jest w temacie Smile

Jeszcze jedno.Ponawiam prośbę do kolegów o podanie wyników zawodów ,które już się odbyły.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 05:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafru napisał:
Janosik- nie ma jopy, opinii nie wydaje sie na podstawie plotek, domysłów.
Bercik- Karol pokazał Ci listę i zaznaczył "zawody na Bocianim 8 godz" - opowiadał mi to 05.05.2011 na Zarządzie.
Panowie, nakręcacie się sami, temat dotyczy terminów zawodów, odpowiedź dotycząca czasu trwania zawodów padła, wracamy do tematu.

Sam się nakręcasz... Laughing Z tego, co zrozumiałem jak rozmawiałem z Karolem to organizator zastrzegł sobie, że te zawody też będą trwały 5 godz.
p.s. uszy czyszczę regularnie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Zawody na Bocianim dla czyszczących uszy regularnie, co nie znaczy, że dobrze i rozumiejących inaczej co się mówi i pisze - 5 godz., dla pozostałych 8 godz. Zastrzegł tak sobie tajemniczy "Organizator". Sorki wszystkich, że złamałem własne zasady, bo prosiłem o trzymanie się tematu ale Bercik rozbawiłeś mnie totalnie, bez urazu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafru napisał:
Bercik rozbawiłeś mnie totalnie, bez urazu Smile

Ty mnie jeszcze bardziej Smile.
Czytając inne tematy o organizacji zawodów w kole 65, widze jeden wielki galimatias... Zresztą ostatnie zawody miały się odbywać na dwie wędki, bo sędzia wie lepiej... a ty masz takie same rozumowanie... Twojsza twoszja i jeszcze raz twojsza racja mosiek.
Do zobaczenia na letnich zawodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu trzeba się zgodzić z Bercikiem. Galimatias to jest i to wielki. Przykładem niech będą zawody kadetów i juniorów. W ostatniej chwili przeniesione na inny zbiornik.Mało tego to zostały zorganizowane w terminie gdzie kadeci i juniorzy mieli inne, ważniejsze zawody. Efekt: 2 uczestników. Parodia i kpina.No ale to nasze koło, a w naszym kole dziwne rzeczy się dzieją i robią.Dlatego przestałem chodzić na tą farsę zwaną zawodami u nas. Z zazdrością natomiast patrzę na inne koła gdzie zawodów może i jest mniej ale są lepiej zorganizowane i przede wszystkim są dla WSZYSTKICH, a nie tylko dla "wybranej" grupy bo u nas to już większość wie,że spławikowe są tylko dla niektórych ale ...
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ! Powiedzieć bajzel to mało . Napisane zostało na samym poczatku ze terminy zawodów zatwierdzone lecz bez godzin zbiórek , a potem dopiero godziny dopisano , to po raz pierwszy, pózniej chaja o zawody letnie o których nic nie pisano że są karpiowymi i ile mają trwać a okazuje sie że nikt nic tak naprawdę nie wie i dopiska po raz drugi na która sie co niektóre osoby powołują żeby czytać , ale tak sie nie robi ponieważ jeśli nie masz netu to nic nie wiesz i wtedy jest kiepska frekfencja , no chyba że o to chodzi . Ja mam wydruk po pierwszej zmianie i ani słowa nie ma o 8 godzinach lub o zawodach karpiowych. SZANOWNI PANOWIE Z KOŁA TROCHĘ SZACUNKU DLA NAS GDYŻ NIE JESTESMY DZIEĆMI I POTRAFIMY CZYTAĆ .
gdybym nie miał internetu to bym naprawdę g..... wiedział i ja i inni moi znajomi którzy sa starszej daty ponieważ o zmianach które sie wprowadza informuje się wszystkich , a wy dajecie karteczki o terminach zawodów w momencie opłaty karty i wywieszacie to u szuwara , a potem wprowadzacie zmiany i zero informacji , no chyba że liczycie że bedziemy ten sklep odwiedzać co drugi dzień , bo wam się coś przypomni. Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze nie znam zasad działania PZW i poszczególnych kół wędkarskich, ale czy nie było by możliwości zrobienia zawodów gruntowych na Dzierżnie, od strony wału. Wydaje mi się, że to tylko kwestia dogadania z Prezesem Gliwickiego koła. Pewnie zaraz usłyszę, a co u nas ryb nie ma żeby zawody robić gdzie indziej??. Nikt mi nie powie, że to daleko, bo to raptem 20km. Też się dziwie, że zawody spinningowe są ciągle na jednej wodzie... Chodź by niczego innego w okolicy nie było. Jeżeli dostane jakikolwiek sygnał ze strony koła 65 to jestem w stanie porozmawiać z Prezesem PZW Gliwice.
Druga sprawa, której nie rozumiem to zarybianie zbiornika słup karpiem przed maratonem karpiowym Confused Confused. Co to za sztuka łowić ryby, które były ledwo, co wpuszczone... Nie na tym polega profesjonalizm. Byłem dziś na słupie i poszła fama, że jutro kolejne zarybienie prosiakami. Ile w tym prawdy nie wiem, lecz dla mnie to wywalanie kasy w błoto… Jest sporo gatunków ryb szlachetnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 11, 2011 20:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group