Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MK 2010-dyskusja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na Płytach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 06:52    Temat postu:

Powrót do góry
Bartek
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 104
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie Razz
_________________
NO KILL
Klub
Miłośników
Okonia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będą mądrze rozwiązane sprawy organizacyjne to powinno być fajnie ale jak będzie jak "zwykle" to dupa. Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz jak to będzie 18 kwietnia,więc tak samo będzie na MK,chyba że będzie mniej ludzi na MK Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zobaczę,bo nie mam zamiaru brać udziału.Pisząc o organizacji miałem na myśli podział,tzn. Jeżeli będzie przykładowo 40 uczestników to żeby 20 łowiło po jednej stronie,a dwudziestu z drugiej,a w drugiej turze odwrotnie.Czyli Ci co łowili,np. na wale,żeby łowili na drodze i vice-versa.Bo na MK obowiązują inne zasady i przepisy i z tego co się orientuję musi być stanowisko chyba 10 metrowe,a znając naszych zawodowców,a przynajmniej niektórych to będą się burzyć o każdy centymetr bo "on nie ma gdzie się rozłożyć",jak zwykle zresztą.
Chętnie wziąłbym udział w zawodach ale jakby byli tylko amatorzy albo wymiar na każdej rybie bo wtedy były by równe szanse,a w takiej formie w jakiej są teraz organizowane to kpina i parodia zawodów.mogę Ci już teraz powiedzieć jaka będzie pierwsza 5.
Jeśli się wybierasz to połamania kija i pokaż tym "zawodowcom od małej płotki" jak się łowi.Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Nie mam zamiaru nikogo zmuszac do startu w zawodach. Tyle tu lania wody ,a jak przychodzi do konkretów to ,, nie będę startował,,Po co towszystko?Co do ryb na Płytach to nie będę się rozpisywał na tym forum.Bo wiedzą to ci którzy tam teraz wędkują.
I jeszcze raz mniej lania wody bo mi Płyty już wylały od tego pisania. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 06:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek,ja cały czas mówiłem,że koniec z zawodami więc nie wiem o co Ci chodzi.
Swoją drogą mógłbyś powiedzieć innym tutaj jak to ma być zorganizowane.Będzie na jednym czy dwóch brzegach? To chyba najważniejsze pytanie.Poza tym MK miały być na innej wodzie i wtedy miałem zamiar wystartować.Kanał jest inną wodą i szanse były by wyrównane,a na Płytach o równych szansach można pomarzyć,a jak dojdą jeszcze marudzenia paru "zawodowców" to już zupełna kicha.Pozdrawiam i połamania kija życzę wszystkim.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrudRad
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 64
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo wg mnie się mylisz i to bardzo.. Zdecydowanie na Płytach masz bardziej wyrównane miejsca i większe szanse na zajęcia jakiegoś w miarę dobrego miejsca;) A na kanale sytuacja się trochę zmienia..Wink A poza tym żeby jechać na trening musisz Opolskie na 1 dzień opłacić? A propos podaj mi na priva wg Ciebie tą 5tke z płyt, zobaczymy jaką masz skutecznośćWink)

Pozdro!Very Happy
_________________
Radek 1984, Zabrze - koło nr 65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja Radek ,szanse równe szczególnie Ci,którzy będą łowili "na drodze". Oni najwięcej złapią.Poza tym na kanale trzeba by trochu się napracować,na płytach mistrzowie "płoteczki" nie muszą bo ona prawie zawsze bierze.Mam na myśli palczaki,bo większa ryba u "zawodowca" to czysty przypadek.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrudRad
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 64
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam po prostu inne zdanie i tyle;) I mogę siedzieć od drogi:D Nie widzę w tym żadnego problemu, a zawsze mniej drogi do przejścia;) A co do tych płotek to też nie zawsze jest tak kolorowo;)
_________________
Radek 1984, Zabrze - koło nr 65
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Wiem że nie można zadowolić każdego wędkarza/zawodnika, poza Przemo czy Kujtkiem wypowiedzą się Inni wędkarze?
Zawody wędkarskie przeprowadzane są po to, aby wyłonić ZWYCIĘZCĘ wśród uczestników tych imprez.
Nikt nikogo nie zmusza do łowienia drobnicy. To że większość wędkarzy uczestnicząc w naszych zawodach ,,małpuje,, sposoby i techniki połowu jednostek doprowadza do upośledzenia. Przecież nikt z Nas na co dzień nie łowi tych małych rybek, dlaczego nie Spróbujecie wygać zawodów wędkarskich nastawiając się na konkretną rybę/ dużą/ ?.Brak cierpliwości Laughing Potem się wypisuje bzdury w stylu wygrał K.., L...,H...
Na co dzień nastawiacie się na dużą rybę , a na zawodach chcecie łowić drobnicę? Very Happy Pokażcie że można wygrać łowiąc duże ryby na zawodach, zamiast płakać że Macie już nominacje do pierwszej piątki Laughing Laughing Laughing
MOŻE W TEJ WODZIE NIE MA DUŻYCH RYB?
JEŚLI TAK MYSLICIE, TO POMYŚLCIE GDZIE ONE SĄ? JEŚLI NIE MA ICH W WODZIE.... Laughing
POZDRAWIAM I POŁAMANIA KIJA/ NIE NA KOLANIE ZE ZGRYZOTY ŻE ZNOWY WYGRAŁ K..,L..,H../
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur,pisałem wcześniej i się powtórzę: TAM,GDZIE SIĘ NĘCI I ŁOWI DROBNICĘ SZANSE NA ZŁOWIENIE WIĘKSZEJ SZTUKI SĄ NIKŁE I DECYDUJE PRZYPADEK I SZCZĘŚCIE.NIE DA SIĘ ZŁOWIĆ WIĘKSZEJ RYBY JAK WOKOŁO WALĄ KULAMI W WODĘ CO CHWILE.NIE MA SZANS.
Co do zwycięzców i organizacji zawodów to rozmawialiśmy i wiesz,że mam racje bo sam mi ją przyznałeś.Więc może nie poruszajmy już tej kwestii. Mamy zawody jakie mamy i nikt tego nie zmieni chociaż jakby odrobinę się postarać to można by wiele zdziałać.A to że będzie taka kolej jak podałeś K...L...H... to mnie nie zdziwi,chyba,że któryś z Was nie przyjdzie.Ale o tym też rozmawialiśmy i też przyznałeś mi rację.Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 19:40    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Przemo....jak Cie lubię to mnie podirytowałeś Smile)) mówisz
,że u zawodnika większa ryba to przypadek ?!?! - przesadziłeś
Wiesz czemu łowimy płotki ? bo akurat na płytach dadzą wynik ot cała filozofia...
Skoczmy na Odrę , Dwory, Dzierżno.... myślisz ,że nie łowiły większych ryb ?Smile
1. nikt nikomu nie każe łowić w zawodach - TO MA BYĆ PRZYJEMNOŚĆ ! , nie chcesz nie łowisz ! proste ?
2. co komu szkodzi wziąć bacika 4m .... garść ziemi z jokerem i nas zlać ???? ciągle wierzycie w nasze tajemnicze mieszanki ?
nie macie pojęcia chyba jakie to czasem właśnie proste Smile
3. pokaż mi jednego zawodnika który w trakcie trwania zawodów wali dużymi kulami ! po 1 nie wolno po 2 sami wiemy ze to płoszy od tego jest proca lub np kubek !

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hipek,swoje powiedziałem i zdania nie zmienię bo wiem ,że mam rację.A skąd wiem? Bo sami mi ją przyznajecie.Tu,na forum wielkie larum podnosicie,a prywatnie to już inna gadka.Ale wiadomo,na forum za dużo luda i nie można się narażać.Więc skończmy ten temat. Ja wiem swoje,Wy swoje i tak już niech zostanie.
Szkoda tylko,że poza forum niektórzy mówią co innego,a na forum co innego.Trochu to dziwne.
Hipek,na Płytach łowicie płotki nie dlatego,że dają wynik tylko dlatego,że nic innego nie potraficie tam złowić i taka jest prawda.A jak jesteście tacy dobrzy to zróbmy jak pisałem wcześniej,że każda ryba ma wymiar i wtedy pokażecie jak się łowi.Nie sztuka wrzucać garść joka żeby wyciągnąć jedną płoteczkę.
Co do zawodów to przyjemności dają one niewiele.Za każdym razem kłótnie i awantury wywoływane prawie zawsze przez tych samych.Bo brzeg krzywy,bo mało stanowisk,bo za dużo ludzi, bo.... wszystko im nie pasuje.To jest paranoja i chore. Przychodzimy tam,żeby się spotkać,pogadać,połowić,a niektórzy traktują to jakby od tego zależało,np. ich życie. Byłem na zawodach w innych kołach,poza Śląskiem. Takiej atmosfery możemy im tylko zazdrościć. Zero awantur,pełne koleżeństwo no i pełen profesjonalizm.No i najważniejsze: nikt w czasie ani po zawodach nie pójdzie dopóki nie zostaną wręczone nagrody i ogłoszeni zwycięzcy. U nas zostają tylko Ci,co "coś" zdobyli i może kilku jaszcze.Dlatego uważam,że powinniśmy się uczyć od innych bo dużo nam brakuje. I tyle.Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hipek
narybek
narybek


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 19

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 21:37    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

myślę ,że niektórych obrażasz...
,że nie potrafią ,że to że tamto
Przemo - nie chcesz ? nie łów !


PS- prawda i racja jest jak "DUPA" każdy ma swoją Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 14, 2010 21:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group