Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do p. prezesa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pzw.org.pl/makoszowy/ 9 uchwała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Mar 12, 2013 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kujtek, jak Ty sobie wyobrażasz "prezesa" bez telefonu? Przecież to jest logiczne ,że "prezes" telefon musi mieć, a że to "prezes" to nie może się pokazywać z byle czym i bez smartfonu się nie obejdzie. W końcu po to zlikwidowali nagrody do 15 miejsca, żeby było na porządny telefon.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontek76
narybek
narybek


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 24

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujtek62 jak tak wszystko wiesz to kiedy zrezygnował komendant ssr a jeszcze zarząd ma laptopa,stary komputer w siedzibie i drukarkę krótkofalówki nektowizor łódkę nie 2 łódki 1 tonę wapna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontek,wejdż na tę stronkę co podałem i przeczytaj wszystkie uchwały bo ty siejesz tylko ferment,bo to co koło ma już od dawna to wszyscy wiedzą,czytaj nowe uchwały które były rozpatrywane w tym roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontek76
narybek
narybek


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujtek62 sam siejesz ferment ty i paru innych nie wiecie co się dzieje nad czym pracuje zarząd wyzywacie karpiarzy od świniarzy nie tędy droga.Ja jestem na każdym zebraniu zarządu pisałem na temat telefonów a wy dalej swoje myślenie nie boli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo karp nie jest rybą tylko tuczną świnią więc jak nazywać łowiących świnie? Świniarze. Proste?
Co do telefonów to czytaj kontek76 bo Ty chyba ślepy jesteś, a na zebraniach to albo masz zatyczki w uszach albo za dużo wódy i nie rozumiesz o czym Twoi koledzy mówią:




PROTOKÓŁ NR 2

Z posiedzenia Zarządu Koła P.Z.W. NR. 65 Zabrze-Makoszowy z dnia 03.01.2013



Wniosek o powołanie gospodarza na zbiornik nr. 725
Uchwała dotycząca zakupu linki asekuracyjnej.
Uchwała dotycząca harmonogramu zawodów sportowych.
Uchwała dotycząca nagród w postaci bonów na zawody sportowe.
Wniosek o rezygnacje z posiłków regeneracyjnych na zawodach sportowych.
Uchwała dotycząca nadawania nagród w zawodach sportowych.
Uchwała dotycząca wynagradzania sędziów na zawodach.
Uchwała dotycząca dotacji dla Mistrzów Kola Nr. 65.
Uchwała dotycząca zakupu telefonów komórkowych służbowych dla prezesa ,wiceprezesa do spraw sportu.
Uchwała dotycząca dotacji zawodów sportowych I Liga.
Uchwała dotycząca zakupu broszurek „Wademekum Strażnika”20 sztuk.
Uchwała dotycząca propozycji odznaczeń P.Z.W. Koła Nr. 65



Ad. 9. Uchwałą Zarządu jednogłośnie zatwierdzono zakup telefonów.

Więc z tego wynika, że prezes i v-ce prezes zakupili NOWE telefony.
Generalnie to mi to zwisa i powiewa czy i jakie sobie kupili ale nie zaprzeczaj faktom i rzeczom oczywistym. WYRAŹNIE jest napisane, ze KUPILI nowe telefony więc nie rozumiem dlaczego tak się rzucasz.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo, czasem złowię karpia a nie uważam się za świniarza.
I po co te emocje.... Sad
Co do telefonów to dzisiaj z nimi jak ze srajtaśmą, za złotówkę i bardzo potrzebne. Smile Nie ma co się czepiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafu, za złotówkę się kupuje ale utrzymanie kosztuje,więc nie pisz farmazonów,nie powiesz mi że będzie za swoje płacił abonament Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontek76
narybek
narybek


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 24

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo zatyczki to ty masz ale na oczach od tej wódy napisze jeszcze raz UCHWAŁA OWSZEM ZOSTAŁA PRZEGŁOSOWANA ALE KOMENDANT SSR ZREZYGNOWAŁ I ZDAŁ TELEFON KTÓRY MIAŁ NA STANIE ,PRZEJĄ GO NASZ PREZES MARIUSZ I TAK OTO ŻADEN TELEFON NIE ZOSTAŁ ZAKUPIONY . kujtek62 ty se wyobrażasz prezesa bez telefonu ja nie są trzy telefony w kole i są opłacane ze składek i nie widzę w tym nic złego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafru napisał:
Przemo, czasem złowię karpia a nie uważam się za świniarza.
I po co te emocje.... Sad
Co do telefonów to dzisiaj z nimi jak ze srajtaśmą, za złotówkę i bardzo potrzebne. Smile Nie ma co się czepiać.


Rafał, Ty doskonale wiesz o czym ja mówię. Ja nie mam na myśli "pospolitego" wędkarza, który od czasu do czasu wyciągnie miarowego karpika na kolacyjkę. Ja mam na myśli świnie po 10-20 kg które są obiektem westchnień właśnie świniarzy bo to nie ryby tylko świnie. Utuczone, nażarte jak świnie w chlewie. To nie jest ryba. To jest utuczony chwast, pasożyt naszych wód.
Może i by mi zwisało, że łowią te swoje świniaki ale po 1: niech to robią na jednym, góra dwóch zbiornikach, a nie zasyfiona każda woda bo pan "karpiarz" musi mieć gdzie łowić i wpuszczają to badziewie do każdej możliwej wody i po 2: większość "świniarzy" uważa się za elitę wędkarską. Uważają, że co to nie oni, że mają najlepszy sprzęt i że w każdej wodzie musi być karp bo ON płaci i tez chce łowić i w dupie ma resztę braci wędkarskiej. Zwisa im to, że niszczą wody wrzucając tony "zanęt" bo ON musi wyciągnąć "rekorda".
Niech sobie łowią j/w napisałem na jednym, dwóch zbiornikach, a od reszty wód niech się odpier**lą
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lipcu ubiegłego roku byłem na Bocianim Gnieżdzie na rybkach no i obserwuje sobie naturę ; z lewej strony łódka, z prawej strony dwa pontony , naprzeciw mnie następny ponton. Co jakiś czas wypływa ktoś na środek stawu a ja się zastanawiam po co ? Przecież to jest tak mały zbiornik. No ale przypomniałem sobie , to są karpiarze oni inaczej nie umieją . Na niektórych stawach robi się ostoję dla ryb a tu toleruje się pływanie po całym stawie choć przy dobrym rozmachu można go przerzucić . I jeżeli ktoś wyłapuje te największe karpie które chcecie chronić (niepotrzebnie zresztą ) to wy sami panowie karpiarze je wyłapujecie bo duże karpie na Boćkach były zanim zaczęliście po tym stawie pływać pontonami i wprowadzać górny wymiar ochronny tegoż gatunku. I jeżeli uważacie że waszych pupili jest coraz mniej to jest to wyłącznie wasza wina bo wyciągnąć dużego karpia łowiąc z brzegu na Bocianim to już inna para kaloszy i wy o tym dobrze wiecie panowie pontoniarze
Ps. proszę podać numer pod który mogę zadzwonić kiedy mi znowu będą pływać metr od moich spławików karpiarze pontoniarze
nara
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ta hołotą nie wygrasz, Gerwazy. Będą wypływać i wywozić wiadra zanęty bo ... mogą. Taki regulamin. Pod świniarzy stworzony.
Mają duże przebicie bo jest mocne lobby karpiowe, a jest lobby bo z tego cholernie wielka kasa jest, a tam gdzie kasa to malutki człowiek się nie liczy.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diesel
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 127

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowieku ty sie lepiej czep baby.pamietaj ze nie kazdy koles który wywozi zanete czy też przynęte jest karpiarzem ,a o pływanie obok twojego spławika sie nie bój bo jest zakaz.jakby każdy wypuszczał i chronił ryby jak karpiarze(oczywiscie normalni karpiarze a n ie ludzie którzy sie tylko za nich uważają )to ryb okazowach było by od groma .Moim zdaniem każdy gatunek powinien mieć górne wymiary i tyle.A wy jako spławikowce ,spiningiści i inne takie nacje powinniście o to walczyć.a nie patrzec zeby tylko nałapać pełne siaty.na zachodzie w wodach pływaja duże karpie ,liny,karasie leszcze i inne razem i jakoś żyja i nikt nie narzeka(bo 85%ryb wraca do wody a nie na głęboki olej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy spokojnie, od tego roku obowiązuje zakaz wywozu zanęt i zestawó pontonami i łódkami, to był absurd że ktoś na to zezwolił.Dopuszczone zostaje jedynie stosowanie modeli pływającvch do nęcenia i wywózki. Wiele słyszałem i czytałem o karpiarzach handlujacych dużymi rybami, sami podcinają sobie gałąż na której siedzą. Byłem świadkiem jak 2 karpiarzy prze weekend wrzucili do wody dwa wory po 50 kg kukurydzyi dziwili się że nie było brań przez 2 tygodnie. Very Happy Shocked
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diesel
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 127

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bokwia bo to nie byli żadni karpiarze tylko zwykli debile i tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 14, 2013 20:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group