Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody spławikowe i gruntowe 2011 Koło 65
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaparkujesz gdzie chcesz, dookoła stawu jest droga i miejsca do parkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 22:51    Temat postu:

Powrót do góry
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje kolegom, którzy zajęli pierwsze 3 miejsca Smile. Pokazali klasę !!!. Jeden z kolegów z naszego forum zajął 2 miejsce Very Happy Gratki !!!.
Panowie zawody, które będą odbywały się latem na Bocianim gnieździe będą trwały 5 godz. a nie jak pisze na pierwszej stronie 8. Będzie to puchar karpia i rybą wchodzącą do punktacji będzie tylko karp.
Druga sprawa są zapisy na maraton karpiowy, który odbędzie się na słupie. Niestety nie pamiętam daty. Może w Szuwarku będą wiedzieli coś więcej !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bercik ,jak już powiedziałeś "A" to powiedz "B". Napisz kto jest w tej czołówce!!! Przynajmniej tu coś będzie wiadomo Smile Nie tak jak w spławikowych Razz
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbizus miejsce 2
Niestety nie pamiętam imion i nazwisk kolegów, którzy brali udział w zawodach !!! Pierwsze miejsce taki wysoki facet z kitkiem.
Bercik zajął 11 pozycje ;p jak na pierwsze zawody to i tak nieźle Smile. W zawodach brało udział 28 zawodników z tego 15 miało ryby. Różnica między 1 a 2 miejsce była dosłownie minimalna. Zbizus ile miałeś ??
Koledzy w maju na Odrze będą mistrzostwa koła a co z tym związane będą 2 turowe. Co to oznacza??, bo jestem zielony w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbizus
narybek
narybek


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: zabrze

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile pamiętam 1-miejsce 3270 2-miejsce 3225 3-miejsce 2200
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie . Chciałbym się dokładnie dowiedzieć co jest grane z tymi zawodami na Bocianie w lato, gdyż nie ma nigdzie wzmianki o tym że to zawody karpiowe i o tym że mają trwać 8 godzin. No i jeszcze wyjaśnienie z mojej strony ponieważ ten wysoki facet z kitkiem to jestem ja "JANOSIK' . Chciałbym jeszcze podziękować koledze z stanowiska nr 1 za świetną rywalizację i mile spędzony czas , mam nadzieje że się nie rozchorowałeś, pozdrawiam i życze miłego wieczoru.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 06:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostałem chwilkę dłużej i spytałem sędziego... to wyciągnął kartkę i pokazał, co z tymi zawodami. Letnie zawody zostały zmienione na puchar karpia i początkowo była informacja, że miały trwać 8 godz. Zostało to zmienione na 5 godz.
Janosik, na co złowiłeś tego amura ?? Gratki Smile
Będziesz startował w MK na Odrze ?? Może ty mi powiesz, o co chodzi z tymi 2 turami, na jakiej zasadzie to działa ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! No niestety nie mam pojęcia kolego bercik jak to jest z tymi 2 turami ponieważ nie interesuje się za bardzo zawodami spławikowymi i nie jadę na Odrę- szkoda paliwa, czasem jeśli mam czas to wpadam na nasze na płytach , ale tylko raczej towarzysko ponieważ z osobami które tam startują na zawodach to nie mamy szans jako amatorzy, choć może kiedyś się szczęście uśmiechnie i zajmę jakieś nagradzane miejsce. Natomiast co do Amura to wziął po Makoszowsku czyli na 3 mady i 2 ryże. Pozdrawiam i życzę ciepłych dni.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje zwycięzcom ostatnich zawodów. Też tam byłem ale nie mam się czym pochwalić. Co prawda bez ryby nie byłem ale na wagę były za małe. Ale frekwencje zrobiłem.
Dwie tury oznacza dwa razy po trzy godziny łowienia z przerwą na ważenie ryb z pierwszej tury i losowanie stanowisk do drugiej tury.
nara
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 04, 2011 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z moim batem na Odrę raczej odpada... Zresztą zanim wariaty z kombajnami się po przenoszą to noc zastanie Laughing. Wole poczekać do czerwca Cool.
Pozdrawiam
Kolego Gerwazy dzięki za pomoc Smile. Jeżeli startujesz w zawodach to powiem ci, że na dzień dzisiejszy woda na Odrze wynosi 323, dobowa zmiana to + 38. Tak, że do poniedziałku na odrze nikt nie potrenuje Smile. Jeżeli w przyszłym tygodniu będzie padało chodź jeden dzień to zawody będą się odbywały w ekstremalnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawody 24.07.2011 na Bocianim Gnieździe będą trwały 8 godz. Takie były ustalenia i nikt ich nie zmienił. Bez obaw, tyle będą trwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Chciałem zauważyć że znów jest "JOPA" z zawodami karpiowymi ponieważ brak informacji i precyzyjnych danych bardzo żle świadczy o organizowaniu takich przedsięwzięć . Sam fakt że zawody gruntowe to tylko 3 imprezy już daje do myślenia . Myślę że zostanie wyjaśnione ile będą trwały te zawody i jakie one będą a tym bardziej czekam na potwierdzenie godziny zbiórki , aby nie powtórzyła się parodia z ubiegłego roku. Pozdrawiam .
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bercik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 53

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafru napisał:
Zawody 24.07.2011 na Bocianim Gnieździe będą trwały 8 godz. Takie były ustalenia i nikt ich nie zmienił. Bez obaw, tyle będą trwać.

Kolego specjalnie zostałem dłużej i pytałem o te zawody letnie i jednoznacznie panowie którzy organizowali zawody powiedzieli że będą trawły 5 godz. Nawet kartke mi pokazali i powiedzieli że planowo miały trawć 8 lecz tak długo nie będą... Nie wiem czy byłeś na zawodach teraz czy nie ale mogłeś poczekać do końca i pyać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bercik napisał:
rafru napisał:
Zawody 24.07.2011 na Bocianim Gnieździe będą trwały 8 godz. Takie były ustalenia i nikt ich nie zmienił. Bez obaw, tyle będą trwać.

Kolego specjalnie zostałem dłużej i pytałem o te zawody letnie i jednoznacznie panowie którzy organizowali zawody powiedzieli że będą trawły 5 godz. Nawet kartke mi pokazali i powiedzieli że planowo miały trawć 8 lecz tak długo nie będą... Nie wiem czy byłeś na zawodach teraz czy nie ale mogłeś poczekać do końca i pyać.


Czyli to co zwykle u nas w kole: nikt nic nie wie i nikt nic nie widział.Poczekajcie panowie, a na pewno pojawią się informacje chociaż i to nic pewnego pamiętając co było w zeszłym roku.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RACJA KOLEGO -NIC TYLKO DODAĆ :A NIE MÓWIŁEM;
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Maj 07, 2011 18:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group