Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZAWODY GRUNTOWE PUCHAR KARPIA 8.08.2010 BOCIANIE GNIAZDO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze jest jak się nie mylę zawsze w grudniu,a przynajmniej było.Byłem dwa razy i bez większej liczby "swoich" nie ma szans wprowadzić jakichkolwiek zmian.Zarząd twardo się trzyma i nic co jest niewygodne nie przejdzie.Raz zaproponowałem,żeby zmniejszyć zarybianie karpiem,a zwiększyć innymi rybami to mało mnie nie zlinczowali,a że wyśmiali to inna rzecz.Było to kilka lat temu i od tamtego czasu mam głęboko w d... te pseudo zebrania.Sami swoi,zatwardziały beton,który jest nieugięty jeśli idzie o jakiekolwiek zmiany.Wszyscy mówią przyjdź,powiedz,przedstaw ale i tak będzie "po naszemu". Ale może jakby przyszło nas ze setka to by coś z tego wyszło?
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sie 15, 2010 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę w tym jest prawdy,więc ja na pewno będę ,i będę postulował za takimi zmianami które opisujemy na forum !!! Zapraszam innych kolegów !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
to mało mnie nie zlinczowali,a że wyśmiali to inna rzecz (................)Sami swoi,zatwardziały beton,który jest nieugięty jeśli idzie o jakiekolwiek zmiany.Wszyscy mówią przyjdź,powiedz,przedstaw ale i tak będzie "po naszemu".

Proszę, opanuj się , nie mierz ludzi swoją miarką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał,jeśli cytujesz cytuj całą wypowiedź,a nie tylko wygodny dla siebie fragment.To o czym pisałem jest z życia wzięte i dobrze o tym wiesz.
Żeby cokolwiek zmienić w naszym kole nie wystarczy,że przyjdę ja i jeszcze kilku.Musi być co najmniej kilkudziesięciu,żeby coś wskórać.To też wiesz.
No i najważniejsza kwestia:trzeba mieć znajomości i to dobre żeby cokolwiek przeszło.O tym przekonałem się na własnej skórze.
No i Rafał ja nie z "betonu". Ja za zmianami.
Kujtek,poczekajmy aż będzie informacja kiedy będzie zebranie.Może się zbierze większą "ilość" Very Happy
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko będzie to zebranie to na pewno będę,chyba że nie będę mógł chodzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
Zarząd twardo się trzyma i nic co jest niewygodne nie przejdzie.
Cytuję zdania które mnie obrażają, wymieniasz Zarząd a nie poszczególnych członków. To Zarząd ostatnio na zebraniu sprawozdawczym był za wymiarami dla płotki i okonia a sportowcy na sali byli przeciwni ( że to zniszczy sport w Kole). Wprowadziliśmy ponad 5 lat wstecz zakaz zarybiania karpiem Płyt, by ludzie mogli spokojnie połowić na bacik i spinning. Po wnioskach (awanturze) samych wędkarzy na walnym zebraniu został ten zakaz zniesiony. Nie wybieram wygodnych fragmentów tylko te, które mnie obrażają, więc jeszcze raz poproszę- zważ co piszesz.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A,w takim razie zwracam HONOR panie Admin.Następny razem pisz jaśniej i wyraźniej Smile Walnąłem do garnuszka wszystkich jak leci,a tu patrz.To nie zarząd tylko nasi kochani sportowcy mieszają.To już Kujtek nie ma po co iść na takie zebranie.
Pisząc zarząd Rafał,miałem na myśli "starych" członków.Jak ja byłem na zebraniu ,a było to kilka lat temu i chciałem wnieść propozycję,żeby nie zarybiać karpiem,a sprowadzić inną rybę to właśnie starsi panowie wszczęli burdę.Że innej ryby nie ma,że trudno dostępna,że bez atestu i jakichś świadectw.Itp,itd.Więc jeszcze raz wielkie SORKI Smile Smile Więcej się to nie powtórzy.Myślałem,że to nasz "zarząd" jest zatwardziały,a to nasi kochani zawodowcy czyli łowcy płoteczek i okonków na zawodach.
No tak ,wymiar dla okonia i płotki zniszczył by sport jak jasna cholera.Podaj nazwiska tych,co gadają takie bzdety!!
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo ja nie jestem sportowcem od ryb, tylko biorę udział w zawodach w naszym kole i na sekcyjnym kopalni Bielszowice,a tak prawdę mówiąc wolę spining i czasami muchę !!! takie zawody w kole pokazują mi ile jeszcze muszę się uczyć aby połowić tak jak ci zwani sportowcy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię,że jesteś sportowcem Smile I lepiej nie bądź bo zamiast chodzić dla przyjemności będziesz szukał imprez i już rekreacyjnie nie połowisz. Poza tym jak już zdążyłeś zauważyć w naszym kole sporcik troszkę "kuleje". Chciałem zapisać syna do szkółki: ZAPOMNIJ. Szkółka tylko w nazwie.Liczy się tylko kasa i SWOI. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.
Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obraż się Przemo , ale przesadzasz z tymi opiniami.Każde wyrwane z kontekstu zdanie, to woda na młyn twego niezadowolenia.
Nie macie co robić z wolnym czasem, to jedzcie na ryby zamiast wypisywać te farmazony...Taraz się okaże że to zawodnicy są odpowiedzialni za to całe zamieszanie..
Byłem w ten weekend zaproszony na zawody w pobliskim kole, miałem okazję ponownie porównać zawody u nas i u sąsiadów.Jakoś nikt tam nie nażekał na wielkość łowionych ryb/ małe 5-12 cm płoteczki/,każdy łowił jak potrafił i czym miał, i nie nażekał że znowu wygrali ,, zawodowcy,,.
Porównując te zawody do naszych z całą stanowczośćią twierdzę że atmosferę na zawodach psują sami wędkarze, nie ważne czy w nich uczestniczą czy tez przyglądają się im z boku.Tylko niezadowolenie... Zawsze bedzie ktoś kto oberwie, tak było za moich poprzedników tak jest teraz. Tylko nażekania..Chcecie mieć imrezę z zawodami to nie czekajcie z założonymi rękami tylko bierzcie się do roboty, bo nikt za was tego nie zrobi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie !
Chciałbym Panowie zapytać co z terminem zawodów które miały być na słupie ale roślinki nas pokonały , jak napisano zostały przeniesione na póżniejszy termin, co jest ok ale jeśli dowiemy się 2 dni przed to jaka znów będzie frekfencja i jakie kłótnie nad wodą będą temu towarzyszyć .Pozdrawiam i życze miłego wieczoru.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ARTEK co do tego ze na zawodach na które byłeś zaproszony nikt nie miał pretensji do zawodowców to mnie nasówa sie tylko jeden morał "ZAWODY ODBYLY SIĘ PUNKTUALNIE I ZGODNIE Z WCZEŚNIEJSZĄ ZAPOWIEDZIA " mam takie zdanie poniewaz byłem świadkiem ostatniej paranoji .tam też nie miał nikt pretensji do jedynej osoby która złowiła karpia tylko do organizacji i braku odpowiedzialności.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam zawsze zależało na dużej ilości ludzi na zabraniach sprawozdawczych, co roku są w podobnych terminach, na forum też był podany termin.
Są tzw. wolne wnioski, gdzie każdy uczestnik ma prawo zgłosić propozycję która jest potem głosowana. Dlatego Wasza obecność i kolegów wędkarzy jest taka ważna.
Co do wymiarów okonia i płotki to Arek chyba pamięta co się rozpętało (Marcin i inni) ale wniosek został przegłosowany- niejednomyślnie- na korzyść wymiarów(pamiętam dobrze bo byłem autorem pomysłu i osobą zgłaszającą) i z pozostałymi wnioskami protokół został wysłany do Katowic.
Zakaz zarybiania karpiem na Płytach wytrzymał tylko 2 lata i został zniesiony wskutek właśnie przegłosowania Zarządu na zebraniu.
Co do powstania stawu sekcyjnego, też był taki pomysł-myśleliśmy o Słupie lub Płytach ale tu musi powstać nowa organizacja zarządzająca tą wodą, dlatego pomysł upadł.
Teraz jednak wróćmy do tematu postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artek,z tego co Rafał napisał wynika,że to głównie zawodnicy byli przeciwni wprowadzenia wymiaru płotki i okonia czemu się nie dziwię.Masz rację,nie ma sensu ciągnąć dalej tematu.
Jeszcze tylko odniosę się do organizacji zawodów.Są od tego ludzie ,którzy się tego podjęli i skoro sami chcieli,bez przymusu to do cholery niech to robią jak się należy.A jak nie potrafią to niech zwolnią miejsce dla takich ,którzy będą chcieli coś robić.Pozdrawiam.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maraton karpiowy ma odbyć się w dniach 10-12.09.2010.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 17, 2010 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group