Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NASZE KOŁO ZABRZE 65 MAKOSZOWY
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 14:28    Temat postu: NASZE KOŁO ZABRZE 65 MAKOSZOWY Odpowiedz z cytatem

Otwieram nowy temat, w którym będą na bieżąco publikowane, krytykowane lub pochwalane poczynania nowego zarządu koła. Piszczie co Wam się podoba lub nie podoba , co chcecie zmienić, miejmy wpływ na to co się dzieje wokół Nas wędkarzy KOŁA 65 ZABRZE MAKOSZOWY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Gru 09, 2012 14:28    Temat postu:

Powrót do góry
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie się przyłączę ale odkąd Lechu się zlikwidował to nie ma gdzie wyskoczyć na kawkę i posłuchać co ludzie mówią. U Leszka zawsze jakieś świeże newsy się trafiały, teraz niestety będzie to utrudnione, a nad wodą to tylko narzekań można posłuchać , że za mało karpia wpuścili (!). Chyba ten rok będzie ostatni w tym kole dla mnie.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTEK_KO
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 102
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesć Przemo. Temu ma służyć to forum. każdy może tu zasięgnąć info lub wylać swoje żale na to co się dzieje w kole.Chociaż nie jestem już w zarządzie, to nie znaczy że będę się biernie przyglądał temu co włodarze robią. Mam nadzieję że do tego forum przystapią inni członkowi naszego koła. Na bieżąco będę aktualizował każde niusy, tu na forum i u siebie w sklepie na Zaborzu. Zapraszam do uczestnictwa Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diesel
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 127

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł .pożyjemy zobaczymy(tylko nalezy pamietac ze jeszcze nie było na swiecie takiego co by wszystkim dogodził)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pytam,po raz drugi,dlaczego nie można zapłacić za kartę w sklepie na Zaborzu,chyba jeden dzień można poświęcić na to!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie słuchy o zawodach wędkarskich w kole 65 , szykują się zmiany
i ograniczenia. Artek wspominał że ma być 5 zawodów w całym sezonie 2013
trzy zawody spławikowe w tym Mistrzostwo Koła i dwa gruntowe. Zamiast nagród maja być bony upominkowe od 1 do 6 miejsca. Szykowałem się do zawodów w tym roku, nawet kupiłem tyczkę, ale mi entuzjazm opadł jak sie dowiedziałem że mam marne szanse na wygraną z zawodowcami, bo jak ich przyjedzie 6-8 na zawody to to pula nagród już podzielona. Artek jak był prezesem to robił zawody dla wszystkich startowali zawodnicy i wędkarze, było tyle zawodów że zawsze mozna było coś wygrać.
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie panu Wieczorkowi o to chodzi,bo tylko on miał żal że niema bonów tylko nagrody rzeczowe. A swoją drogą dlaczego zawodowcy [tak ich nazwijmy] nie dają szans cieszyć się z zawodów amatorskich zwykłym wędkarzą , przeciesz każde zawody spławikowe które odbywają się w naszym kole z udziałem naszych zawodowców to jakaś porażka,choćby same rozpoczęcie zawodów ,zbiórka o 7,00 a łowienie o 9,30 albo i o 10,00,jak się wyrobią ci zawodowcy,a amatorzy czekają. Oczywiście nie zapomniałem że muszą brać udział w mistrzostwach koła,i to powinno im starczyć,taka jest moja opinia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na początek to czy mógłby ktoś podać skład nowych władz i kto kim jest ?
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do lektury http://www.teamkarp.fora.pl/ogolne-pogawedki,37/.
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden link:
http://65-zabrze-makoszowy.phorum.pl/index.php
Tylko troszkę tam pustawo.
Swoją drogą, te forum od lipca 2012 do wzięcia a zakładają nowe, niedoinformowany czy ....... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za linki chociaż dalej nic nie wiem . W drugim linku trzeba się zalogować ale tego nie zrobiłem więc nie wiem co tam jest . Myślałem że ktoś z zarządu np. jakiś wybrany sekretarz przedstawi siebie i innych członków zarządu na tym forum bo jakby nie było to te forum istnieje trochę dłużej . Tworząc nowe forum robi się niepotrzebne zamieszanie i daje do zrozumienia (w moim odczuciu) że nowe władze mają gdzieś nasze opinie poruszane na tym forum . A myślałem że chociaż się przedstawią . Panowie przedstawcie się bo to wzbudza zaufanie . Wasza nieoficjalność więcej wam zaszkodzi niż pomoże .
Połamania kolegom życzę .
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym co przeczytałem na teamfora, mam jeszcze większy niesmak do obecnego zarządu, do tej pory tylko słyszałem o tym co zaszło na maratonie, totalna kompromitacja. Ci ludzie teraz rządzą...
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazy, ja się zalogowałem i wygląda tak samo jak bez logowania, po prostu nie ma tam ani jednego posta...Przypuszczam, że w większości ta "nowa fala" która zalogowała się u nas od grudnia 2012, to skutek zamieszania z 2 forami, sądzę, że szukali tego nowego.
Kurcze, teraz zauważyłem, że 17.01.2013 minęły już 4 lata......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie minęło cztery lata chociaż nie mi bo dołączyłem do was trochę póżniej ale miło od czasu do czasu tu zaglądnąć i dowiedzieć się czegoś nowego lub obejrzeć fotki kolegi kujtka z pstrągami bo przynajmniej znowu sobie obiecuje że się kiedyś na pstrąga wybiorę ale czy to zrealizuję to nie wiem . Jakoś spining traktuje po macoszemu chociaż kilka razy do roku zostawiam trochę złomu i gumek we wodzie ale wyniki i umiejętności moje w tej metodzie pozostawiają wiele do życzenia ku radości drapieżnikom.
Kolego BOKWIA byłem kiedyś na naszych zawodach gruntowych na słupie i się dowiedziałem że piwo to nie alkohol . Totalna bzdura . Można ale po a nie w trakcie zawodów . Takie moje zdanie.
Połamania kolegom życzę
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Gerwazy ,nie widzę żadnego problemu, jak byś miał ochotę coś się nauczyć w temacie spiningu to nie widzę żadnych przeszkód aby się kiedyś spotkać na rybkach ,mogę się podzielić moimi wiadomościami choć sam nie jestem aż takim mistrzem,ale to co umiem to mogę Ci przekazać,no problema Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 13, 2013 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group