Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawody gruntowe Puchar Lata z dnia 4 .07. 10 odwołane
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazy
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów po kiju. Moim zdaniem robienie zawodów na Pławkach czy gdzieś indziej będzie krytykowane jeszcze mocniej. I to z prostej przyczyny-jest zbyt daleko. Po to mamy jakąś wodę aby na niej robić zawody i sprawdzać przy okazji czy coś w tej wodzie pływa. Gdyby zawody odbywały się na innych zbiornikach to ja osobiście miałbym domysły że w naszych wodach nie ma ryb i zawodnicy wolą łapać gdzie indziej. A tak jak ktoś chce może sobie pojechać jako kibic lub jako zawodnik na zawody i ocenić czy coś w naszych wodach pływa. Co do Bocianiego uważam że zawody i spławikowe i gruntowe można organizować choć pewnie regulamin zawodów mówi co innego. No ale gdyby się ktoś trzymał sztywno regulaminu to pozostanie nam tylko kanał. Na zawodach czasami jestem i to z wędką dla sprawdzenia samego siebie w takich warunkach. Powiedzmy że wypadam różnie ale co sobie popatrze to moje. A zawodnicy i te nasze wody chyba nie są takie najgorsze skoro na mistrzostwach górników zajęli pierwsze miejsce czego im gratuluje i dalszych sukcesów życzę. Ciekawi mnie tylko gdzie te zawody się odbędą bo ja uważam że Boćki się nadają, chociaż to trudne tereny , ale czy zawsze musi być wanna do łapania? Chyba na tym polega wędkarstwo żeby radzić sobie w każdych warunkach nawet w błotku. Jak zdążę się wykurować to na zawodach będę tak dla sportu i przyjemności żeby zobaczyć że ryby w naszych wodach to i są tylko trzeba pokombinować trochę żeby je złapać. Wielkiej ryby koledzy wam życzę na wędkach. Nara.
_________________
gerwazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 05, 2010 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 18:51    Temat postu: Re: ;) Odpowiedz z cytatem

hipek napisał:


idziesz w zaparte. (dlaczego są parodią ? Ja np tak nie uważam i biorę w nich udział /możesz nie wierzyć ale dla przyjemności !)
Co do odległości między zawodnikami ? nie ma czegoś takiego !!! ewentualnie może chodzi ci o wielkość / długość stanowiska ??? logiczne ,ze na takich stawach nie da sie zrobić większych stanowisk .
Dla czego uważasz ,że nasze koło nie potrafi organizować zawodów ?mam porównanie do innych ,nie raz dużych imprez i uwierz nic więcej niż wykonuje się u nas na zawodach nie jest potrzebne ? Czego oczekujesz ? festynu ? kiełbasy ? piwka ? bo nie rozumiem ???


Wiesz czego oczekuje? Atmosfery. Koleżeństwa,kumplostwa czy jak to nazwiesz.Na naszych zawodach są wieczne kłótnie: a to to,a tamto,bo brzeg krzywy,bo krzaki i ch... wie co jeszcze.zawsze Ci sami i o to samo.Liczą się punkciki,kawałek blachy no i kasa bo ta jest najważniejsza,a przecież nie o to chodzi,prawda? Byłem na zawodach w okregu siedleckim.Możemy się uczyć i brać przykład jak organizować koleżeńskie imprezy.Tam widać,że Ci wędkarze spotykają sie nie po to,żeby na chama dostać kawałek blachy w postaci pucharu ale żeby się spotkać,pogadać i masz w jednym rację. Usiąść przy piwku,grochówie i kiełbasie z rożna.I tam taka impreza trwała od rana do wieczora i to były zawody TOWARZYSKIE. I tego mi brakuje u nas.Żeby po zawodach usiąść,pogadać,powymieniać się doświadczeniami,poznać lepiej ,itd.,itp.
No i zbiorniki.Tam zawody organizowane są na 40 ha jeziorze! Jak się spytałem,czy mogę startować to owszem ale muszę się liczyć z tym,że jak będzie więcej niż 40 uczestników zawody będą przeniesione kilka kilometrów dalej na 50 ha zbiornik bo na 40ha może być mało miejsca!! A u nas robi się zawody na akwarium zwanym wojskowym!!!! Kpina i parodia z zawodów.I dlatego uważam,że nasze zawody to kpina z wędkarzy.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat dotyczy terminów. Jak czegoś Przemo nie rozumiesz, to napisz, spróbuje to przystępnie Tobie wytłumaczyć.Zamykam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 05, 2010 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Terminy zawodów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group