Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie z przedstawicielami PZW Opole i K-ce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdrapek
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 22:19    Temat postu: Spotkanie z przedstawicielami PZW Opole i K-ce Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na targach wędkarskich odbyło się zebranie jak w temacie. Na zebraniu obecny był człowiek z wędkarstwo sportowe tv zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia ich strony (materiał powinien się niebawem ukazać).

Ja z tego spotkania wyciągnąłem wnioski, o które nie było trudno przy "konfrontacji" Opola i Katowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 20, 2010 22:19    Temat postu:

Powrót do góry
zdrapek
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Lut 23, 2010 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie Panel Dyskusyjny PZW Opole, PZW Katowice cz. I i cz. II
http://www.wedkarstwosportowe.tv/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Zdrapek,bardzo interesujący materiał "poglądowy". Też wyciągnąłem pewne wnioski,a mianowicie,że cos nie tak jest jednak z naszym okręgiem.45000 członków i tylko 5000 ha wód,natomiast Opole 25000 członków i 20000 ha wód,a opolskie lepiej gospodarzy,Dziwne troszkę.My mamy więcej kasy ale w wodzie tego nie widać,a u sąsiadów full.Nóż się w kieszeni otwiera.Ciśnie się jedno pytanie: GDZIE TA KASA,KTÓRĄ Z NAS ZDZIERAJĄ IDZIE ?????? Przy takiej ilości członków i tak małej powierzchni wód to nasz okręg powinien być wędkarskim eldorado! To Opole powinno zabiegać o porozumienie z nami,a nie odwrotnie.Dla mnie dziwne ale w tym kraju mnie już nic nie zdziwi natomiast co do naszego okręgu to zdanie sobie już dawno wyrobiłem.
Jeszcze jedno co mi się rzuciło w oczy to Ci zadający pytania panowie.Kto ich tam wpuścił ? Przecież widać było,że są po paru "głębszych" i jeszcze ta puszka piwa na stole! Totalna wiocha i prostaki !!! Ja bym w ogóle nie dyskutował z prostakami ! Niby wielcy karpiarze,a zachowywali się jak dzieci.Nie no, kpina!
Następny powód dla którego Opole nie podpisuje porozumienia.Chcą mieć jak najmniej takiego "elementu" nad swoimi wodami i ja się temu nie dziwię !
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janosik
średniozaawansowany
średniozaawansowany


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 97
Skąd: zabrze

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,kolega Przemo po mojemu ma racje ze
Opole nie chce mieć "elementu" nad wodą ponieważ sam byłem świadkiem jak nasi koledzy sie zachowują nad wodą , a następna sprawa to ład i czystość na zbiornikach osobiście mile zostałem zaskoczony na Januszkowicach gdy panowie "Srażnicy" podjechali samochodem z przyczepką po śmieci dokonali kontroli w sympatyczny sposób ,pogawędzili chwile a co do mojego samochodu który stał niedaleko wody nie mieli zastrzeżeń i pretensji o wjazd gdyż wszystko było w granicach zdrowego rozsądku tzn.odległość auta od wody .A u nas na przykład weżmy pławniowice podjedziemy od strony kapliczki czy jak kto woli "gruszy" już jest Policja i lepi mandaty nawet tym co stoją na górze na żwirowej drodze i nie ma wyjątków. Wydaje mi się że ta nasza karta wędkarska powinna być swego rodzaju przepustką nad zbiorniki .A co do kasy którą z nas zdzierają to najlepiej niech nie podpisują żadnego porozumienia tylko dbają o nasze wody by wyglądały jak choćby opolskie , czy inne najbliższe okręgi do których dostęp nam utrudniono.
_________________
aloha!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 23, 2010 20:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group