Forum Koło nr 65 Strona Główna Koło nr 65
Zabrzańskie forum wędkarskie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do p. prezesa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BOKWIA
troszkę już działa
troszkę już działa


Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 39
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego kontek po jaki h....zabierasz głos jesli ciebie to nie dotyczy, widzę że większego pieniacza od ciebie na tym forum nie ma Very Happy Więc spuść nieco pary... Laughing
_________________
Złap - zjedz lub wypuść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 16, 2013 06:33    Temat postu:

Powrót do góry
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontek76 napisał:
no i proszę prezes się odezwał i każdy z pieniaczy w dupę włazi hehe


Tak jak Bokwia napisał ciebie to nie dotyczy więc się nie wypowiadaj. A kto w dupę wchodzi widać jak się czyta Twoje posty, co z reszta Kujtek zauważył.

Do p. prezesa. Chciałbym się dowiedzieć DLACZEGO został zlikwidowany Puchar Lata w zawodach spławikowych? I dlaczego Mistrzostwa Koła nie są rozgrywane na NASZYM zbiorniku tylko na Odrze?
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kontek76
narybek
narybek


Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli merytoryczne odpowiedzi na wasze głupie ataki na zarząd i prezesa nazywacie włazi dupskiem to ja nazwę rzeczy po imieniu jesteście pieniacze wasza głupota nie zwalnia wasz z myślenia i odpowiedzialności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne pytanie:

Czy będą prowadzone jakieś akcje bądź działania mające na celu ograniczenie mięsiarstwa?Chodzi mi o konkretne przypadki kiedy to emeryci i nie tylko "wywożą" złowione ryby nie wpisując ich w rejestr. Wygląda to tak: dziadek łowi karpia, chwyta za telefon, przyjeżdża "wnuczek" , pakuje karpia w torbę i odjeżdża. Niestety, nie można temu zapobiec ani też zgłosić bo NIGDZIE nie ma telefonów do SSR, a policja czymś takim się nie zajmuje.

I nasuwa się kolejne pytanie:dlaczego nigdzie nie ma telefonów do strażników SSR? Formacja jest po to aby pilnować wód koła, a w żaden sposób nie można się ze strażnikiem skontaktować, a jak już przyjadą to czepiają się porządnego wędkarza , a kłusole śmieją się z drugiego brzegu nie przerywając kłusowania albo spokojnie odjeżdżają.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 04:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujtek62 napisał:
Rafu, za złotówkę się kupuje ale utrzymanie kosztuje,więc nie pisz farmazonów,nie powiesz mi że będzie za swoje płacił abonament Smile

Przemo, co do podawania prywatnych telefonów do strażników/gospodarzy itd. temat był już wyczerpany-sprawdź w historii a jak tego nie kumasz to wpisz Twój poniżej (ja go mam, ale niech inni też go znają, ci co chciałbyś by go znali i ci którym byś nigdy nie dał Smile ).Niech zadzwoni ci pijany ćwok w nocy, nam się to zdarzało, często....
Dlaczego nie mają służbowych- no chyba cytat powyżej tłumaczy.
Co do farmazonów, byłem strażnikiem, gospodarzem, w komisji egzaminacyjnej,sądzie i członkiem zarządu, przepraszam, jeszcze jełopem-bo korzystałem z telefonu prywatnego, gdyż jeszcze istnieje grupa osób która poprzez swoje ograniczenia nie potrafi zrozumieć że telefon służbowy wraz z kosztami dla Koła to rzecz normalna i nie ma co wypominać bo to normalne narzędzie pracy a praca społeczna polega na poświęcaniu swojego czasu, zdrowia dla przyjemności a nie własnych pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał wiem o czym mówisz i ze temat był poruszany ale ja nie miałem na myśli telefonów prywatnych tylko służbowe i nie mam tu na myśli, żeby zaraz kupować telefony z abonamentem. Wystarczy jakiś stary "antyk" i aktywna karta sim żeby był jakikolwiek kontakt w dzień, a na noc telefon wyłączany i kropka. Taki fon wystarczy teraz załadować, np. za 15 zeta i ma się aktywne konto przez rok i można przyjmować połączenia.

Co do prywatnych telefonów to masz rację. Nie chciałbym, żeby jakiś półinteligent dzwonił w nocy jak to mi jeden ze strażników opowiadał, a jak przyjechali to się okazało, że zgłaszającemu się "wydawało".
Mimo wszystko będę jednak za tym, żeby taki telefon chociaż jeden był.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafru
grafoman
grafoman


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 266
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
Rafał wiem o czym mówisz i ze temat był poruszany ale ja nie miałem na myśli telefonów prywatnych tylko służbowe i nie mam tu na myśli, żeby zaraz kupować telefony z abonamentem. Wystarczy jakiś stary "antyk" i aktywna karta sim żeby był jakikolwiek kontakt w dzień, a na noc telefon wyłączany i kropka. Taki fon wystarczy teraz załadować, np. za 15 zeta i ma się aktywne konto przez rok i można przyjmować połączenia.

Nie rozumiem, dlaczego mam go kupować w komisie/giełdzie/prywatnie bez gwarancji(jak się spierniczy to lecieć po nowego grata czy tego reperować za koszt przekraczający wartość???I kto sprzedając prywatnie wystawi mi rachunek dla związku, może mam zawrzeć z nim umowę i iść opodatkować do US?), dlaczego na kartę, karty też trzeba kupować, nie mam bilingu by się rozliczyć(już widzę te pierdzielenie dlaczego tyle kart kupionych a nie można rozliczyć bo nie ma szczegółowych rachunków), kupić kilka od razu na zapas, bo jak jednostek zabraknie w czasie akcji to trzeba spierdzielać albo wrócić na stację benzynową bo o 3.00 kurcze kiosk był zamknięty??? Ty się dodzwonisz jak będzie aktywny ale co, on już ma dzwonić ze swojego???
Kurcze, nie , trzeba zmienić sposób myślenia, składki oprócz sportu, zarybień, zawodów idą też na takie prozaiczne sprawy i tak musi być.
Przecież nikt nie kupuje nowego iPhona5!!!!!!!!!
W dzień włączony, w nocy wyłączyć.
Jak myślisz, kiedy ludzie więcej broją nad wodą???
Ręce opadają..... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak ,róbta co chceta byle nie odbiło się to na zarybianiu, oczywiście piękniejszymi rybami niż KARP, fuj nie lubię karpia,wolę połowić na spławiczek liny, jaźe, płoteczki,okonie i wiele innych ryb, choćby przywróci karasia złotego piękna rybka ale już tak żadka jak dinozaury.Oczywiście zaraz ktoś napisze że karpiarzy jest więcej,ale co mnie to ja również mam jakieś prawa Smile A to co pisał Przemo o karpiach sprzedawanych na łowiska komercyjne to było opisywane w Wiadomościach Wędkarskich,czyli karpie wpuszczone za nasze składki są wyławiane i sprzedawane,oczywiście wszyscy tak nie robią ale wystarczy parę takich przypadków aby każdy patrzał na nich z większą uwagą.Do zobaczenia nad wodą,wiosna już tuż tuż Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo
grafoman
grafoman


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 464
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kujtek62 napisał:
Powiem tak ,róbta co chceta byle nie odbiło się to na zarybianiu, oczywiście piękniejszymi rybami niż KARP, fuj nie lubię karpia,wolę połowić na spławiczek liny, jaźe, płoteczki,okonie i wiele innych ryb, choćby przywróci karasia złotego piękna rybka ale już tak żadka jak dinozaury.


O karasiu złotym możesz zapomnieć. Jest ale jest drogi. Tak samo inne ryby. Są ale drogie więc jest wpuszczane to, co jest najtańsze-karp. jest to poniekąd wina mięsiarzy ale też polityki koła bo gdyby nie ulegali presji to nie byłoby tylu mięsiarzy, a tak jeden z drugim przyjdzie i drze morde, że chce karpia bo w lodówce pusto. Nauczyli się, że jest karp i teraz jest problem. Związek (koło) natomiast nie ma problemu bo wrzuci parę ton "mięcha" i mają spokój.
_________________

Karp to szkodnik którego trzeba wytępić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kujtek62
zaawansowany
zaawansowany


Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 182
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tu cicho,jak tu ciemno,bo wiosny nie widać ni słychać.Ale ponoć po świętach będzie Smile pożyjemy zobaczymy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal.chylek86
narybek
narybek


Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 19
Skąd: ZABRZE

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już czuję jak wszyscy wyjedziemy nad wodę, spragnieni wędkowania... i tych okazów Very Happy... tylko nie przesadzajmy z kilogramami zanęty!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 26, 2013 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koło nr 65 Strona Główna -> Kogiel-mogiel czyli dowolność tematów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Koło nr 65  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group